reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

A zdarza się Wam wymiotować po żelazie? Bo ja narazie biorę takie bez recepty, gin stwierdziła że spróbujemy mniejszy kaliber, ale tak mi po nim niedobrze... tak samo mam.problem z łykaniem witamin. Jak tylko mam włożyć do.ust, już mnie skręca. Nigdy tak nie miałam...
To może zamiast tabletek syrop? Albo z tych dla dzieci albo dla seniorów tylko dawkę trzeba dobrać.
 
reklama
@gosia1991 szyjke albo mierzą przez usg przezpochwowe wtedy ci podają w cm albo badają na samolocie. Twoje pytanie będzie usunięte z wątku polowkowego bo tamten musi być czysty od postów ;) ale pisz tutaj.
 
laski, jutro wstawię listę jakby któraś chciała jeszcze się dopisać dzisiaj do wątku zamkniętego :) postaram się z rana - jak któraś będzie miała obiekcje, lub coś to dopiszę, a jeśli będzie wszystko ok, to wieczorem przesyłam listę do Adminki :)
A gdzie znajdę taką listę?:) Dopiszesz mnie?:)
 
Jest lepiej, dieta plus insulina po posiłkach dają radę i tylko czasami coś tam mi wyskoczy.
Insulina po posiłkach? A dlaczego nie bierzesz insuliny przed posiłkiem? Ja mam cukrzycę i również biorę insulinę (5 razy dziennie). Przed każdym posiłkiem stałym na 10 min przed jedzeniem (4 razy dziennie) oraz 1 raz o stałej godzinie insulinę dlugodzialajaca. Trochę to dziwne, że dostałaś insulinę tylko po posiłku.....
 
A czy któraś z Was miała kiedyś opryszczke narządów płciowych? Bo ja mam teraz i mam brać heviran 400, pierwotnie przechodzilam ją ponad pół roku temu. A badanie połówkowe we wtorek...
 
Wczoraj z mężem byłam w hurtowni dla maluszków. To była taka pierwsza moja wiza w sklepie bobowym:) spędziłam tam prawie 5h oglądając i dotykając wszystko, Panie tam myślały chyba że przyszłam coś ukraść bo mnie obserwowały aż do momentu jak powiedziałam,że to moje pierwsze dziecko i pierwsza wizyta:) z calej tej wyprawy kupiłam za 18 zł rożek :) mąż więcej mnie tam nie chce zawieźć :( chyba że mu jajek na twardo ugotuje, narobię kanapek i herbaty w termosie. Potem weszłam w dział z łóżeczkami i wózkami i to co miałam zaplanowane że kupię, już nie jest zaplanowane :p
 
Insulina po posiłkach? A dlaczego nie bierzesz insuliny przed posiłkiem? Ja mam cukrzycę i również biorę insulinę (5 razy dziennie). Przed każdym posiłkiem stałym na 10 min przed jedzeniem (4 razy dziennie) oraz 1 raz o stałej godzinie insulinę dlugodzialajaca. Trochę to dziwne, że dostałaś insulinę tylko po posiłku.....
Przepraszam oczywiście biorę przed posiłkami. Na noc brałam przez trzy tygodnie ale cukry poranne po odstawieniu progesteronu mam ok. zatem biorę tylko insulinę przed posiłkami. Póki co rano i do obiadu po 5 jednostek, do kolacji 4 jednostki. Niestety zdarzają mi się wpadki, zwłaszcza w ostatnich dwóch tygodniach. Rano ostatnio miałam tak trzy dni 93-95 a dziś znowu 86 więc jeszcze wstrzymałam się z insuliną nocną. Choć pewnie będzie konieczna bo wiadomo, im starsza ciąża tym gorzej.
A możesz mi napisać coś o swojej diecie i ile insuliny używasz?
 
reklama
A gdzie znajdę taką listę?:) Dopiszesz mnie?:)
kochana parę dni temu pisalysmy z Natalią co i jak ;) listę robiłam na podstawie wpisów z polowkowych+te osoby które mają przed sobą polowkowe, które napisaly do mnie ido Natali na pw+spisywalam te co się udzielał przez te parę dni azapomnialy napisać.
z tego co kojarzę to jesteś na liście, a jak nie to dopiszę :)
 
Do góry