reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

20181125_093001.jpg
 

Załączniki

  • 20181125_093001.jpg
    20181125_093001.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 497
reklama
Natka wypuścili nas wczoraj o 23 :o
Także już w domu
Amelka bardzo podobna do Ali :o mala kopia.

Dzieci przeszczesliwe że siostra już w domu :)
20181126_155619.jpg
 

Załączniki

  • 20181126_155619.jpg
    20181126_155619.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 447
Niestety mamy problem z bioderkami. Ale na szczęście szybko zdiagnozowanie.

Tysia ahaha tak tak :o

Mała zaraz ma miesiąc alez ten czas leci.

Niestety mała lubi w nocy nie spać :o
Mieliśmy też problem z przybieraniem oraz z piersiami..Ale wszystko zmierza mu dobremu.

Wesołych świąt kobitki !
 
Witam świątecznie.

Natka, u nas..... Nogi za tyłkiem nie nadążają. Niby tylko 3 ale aż trójka.....podziwiam akuku.... Maciejowi żeby wychodzą hurtem. Ma już 6 w ciągu jakiś 5-6 tygodni wyszły. Po nocach nie śpi, budzi się często. W dzień zresztą też nie śpi. Zwykle 2 no czasem 3 razy ale po 30 minut. Wszędzie zagląda, wszystkiego chcę dotknąć. Zaczyna raczkować, siedzi. Usiłuje podciągać się do wstawania. Trzeba go ciągle mieć na oku.
Dziś po wrażeniach związanych z wigilia i prezentami dopiero niedawno usnął. Ja jeszcze muszę poczekać aż maz wróci z Aga z pasterki. Niestety Kasia też w nocy potrafi wstawać a śpi w innym pokoju więc już się nie kładę bo mogę jej nie usłyszeć.

Spokojnych i radosnych świąt wam życzę.
 
@Akuku kochana a co się dzieje z bioderkami? Dobrze, że szybko wykryte i na pewno dzięki temu szybko uda się skorygować i zaradzić :)

@tysia123 oj to Maciej chyba taki „egzemplarz” jak mój Jaś, przynajmniej z tego co piszesz. U nas niestety do dziś problemy ze snem, a właściwie z milionem pobudek (a ma już 16 miesięcy...). Od urodzenia nie przespał ani jednej nocy ;) czasem chyba tak bywa.. choć u nas ostatnimi czasy nas jeszcze dochodzą te problemy ze zdrowiem więc pewnie i to wpływa na jego kiepski sen bo faktycznie w ostatnich miesiącach jest jakby jeszcze gorzej ;)
Super, że Maciej tak fajnie się rozwija i już bierze się za raczkowanie :) choć wierzę, że na pewno jest co robić z trójką, zwłaszcza jak takie „żywe srebro” :)

CO prawda już połowa świąt za nami, ale na dalsze świętowanie życzę Wam zdrowia, spokoju i odpoczynku!:)
 
reklama
W trakcie badania w szpitalu wykryli że jedno bioderka wyskakuje... jak miała 2 dni mieliśmy wizytę u ortopedy I okazało się że oba klikają..
Byla kontrola jak mała miała 3 tyg. I jedno lepiej drugie gorzej. Mam nadzieję ,że wszystko samo się ładnie nastawi.

Również ztmucze wam wesołych świąt :)
My mieliśmy 13 osób na wigili I było wesoło :)
Amelka ładnie spi mimo hałasów, ba powiedziałabym że lepiej jak jest głośno niż jak jest cicho.. Hahaha

Wczoraj minął miesiąc jak jest z nami, początkowo slabo przybierala bo w 15 dobie nadal wazylas mniej niż jak się urodzila, ale w ostatnie 2 tyg przybrała ponad pół kg więc jest lepiej.
Wszystko spowodowane chyba tym ze ja dostałam grzybica piersi, przez co karmienie było bardzo bolesne.. dodatkowo mam jakąś infekcje bo mam powiększone węzły chłonne w pachwiny I zapalenie dziąsła.. ciągle coś... Ale podobno ta grzybica jest z winy cukrzycy ciazowej.

Niedługo będę miała kontrolę czy nadal mam ta cukrzyce.

Dzieci zachwycone Amelia :)

Tysia za 2 -3 lata doceniasz fakt dużej rodziny :D wiem jak to jest się po dupie kopać, jednak kwestia wprawy i przyzwyczajenia. Z czasem z pewnych rzeczy się rezygnuje lub potrafi się to robić 100 razy szybciej :D
A ja teraz mam taki Plus że w weekend Alex i Victor 10 I 9 lat wstają do Ali i Emila 5 I 3,5 lat i się mieli zajmują. Potrafią zrobić im śniadanie i przewaznie włącza im bajki A sami korzystają I grają na laptopie , nieraz bawią się lego, rysują itd.. Ale pilnują by było cicho i żeby nie szli mnie budzić bez powodu ;)
Także jest wesoło, czasem ciężej czasem lżej Ale dla mnie na plus.
Tylko dla mnie bardzo ważna jest kwestia nauczenia dzieci ze nie są pepkami świata :) są zasady i oni je znają. Ja nie jestem ciągle oaza spokoju i wiedza kiedy "przegieli" nie zawsze jestem w stanie/Chce tłumaczyć po raz 1000 rzecz która wiedzą że nie powinni robić. Są kary choć wiem że teraz rodzicielstwo bliskości raczej od tego odchodzi.
Ja staram się wyposrodkowac I uważam że dziecko powinno znać granice I mieć szacunek do rodzica, bo niestety coraz częściej jest tak że szacunek działa w jedną stronę I to ze strony rodzica do dziecka A dziecko często 0 szacunku i robi co chce.
Ale sie rozpisałam I pewnie wyszło masło maślane hahahha :p

Pozdrawiam.
 
Do góry