reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Synus mi rosnie zdrowo, ma jakies 74cm a ile wazy tego nie wiem.. Rozpoczal niedawno raczkowanie, a 30 grudnia 2018 skonczyl 8 miesiecy. Jak to zlecialo.. Daje go tez do chodzika, ale wiem ze sa teorie zeby tego nie robic..
gratulacje raczkowania :) to ważny etap, dobrze go nie przeskoczyć

mój tez raczkuje, ten synuś jest dość szybki, bo już na 6 miesięcy siadał i za chwilę raczkował. teraz staje przy meblach i maszeruje jak się ma o co oprzeć, np. lekkie krzesełko
szybko rosną nasze maluszki
 
Moj synek niestety sam nie usiadzie. Z karmieniem go tez mam klopot. Zje tubki owocowe ale tylko z Gerbera. A tak to kaszke zje tak pol dawki czyli 80ml. Obiadki w sloiczku odpadaja calkiem. Z waga stoimy tez na okolo 7kg.
 
Tez ktoras z was ma taki klopot z dzieckiem, ze wybredne? Bebiko to wypije co 3h po 210ml. W miedzyczasie tubka, chrupki kukurydziane, kaszka raz dziennie pol dawki..
 
Tez ktoras z was ma taki klopot z dzieckiem, ze wybredne? Bebiko to wypije co 3h po 210ml. W miedzyczasie tubka, chrupki kukurydziane, kaszka raz dziennie pol dawki..
Moja to wszytsko zje i to w ogromnych ilościach, na obecną chwilę zjada więcej od rok starszej kuzynki [emoji50][emoji50] a wagę mamy coś ok 9 kg nie więcej
 
Tylko ze co ja mam robic w tej sytuacji? Nie da sie wmusic w niego jedzenia. Mam wage lazienkowa a chcialabym go w domu zwazyc tak z ciekawosci..
 
reklama
Waga wyjsciowa to bylo 3 200g, majac 6 miesiecy wazyl 6 350g a powinien wiecej.. Chodzilismy po lekarzach, bylo usg brzuszka ale ok wszystko. Podejrzewali ze nieprawidlowo na wadze przybiera.
 
Do góry