reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzieki za slowa otuchy. Bede monitorowac wage i to co synek je. Robilam w lecie sloiczki owocowe ale sie boje dac bo cukier dodawalam.. Jeszcze co innego mnie przesladuje. Czekam na okres od wczoraj..
A duzo tego cukru dalas? Bo jak np dasz mu jogurt naturalny i lyzeczke tych owocow to bedzie ok
 
reklama
A sprobuj mu po prostu ugotowac cos smacznego i dopraw ziolami. Ja Ci moge napisac trzy ostatnie obiady co mojej robilam: mus z buraka z kawalkami marchewki i pietruszki z wolowina, wczoraj cukinie z ryzem i dorszem a dzisiaj zupe z dynii z warzywami i klopsikami z indyka. Moja to glodomor wiec ona by jadla i jadla. Dzis po tej dyniowej jeszcze ziemniaka i kawalek miesa z rolady slaskiej zjadla.

A i jeszcze jedno. A karmisz lyzeczka czy pozwalasz jesc paluszkami?
Jesli kaszka to lyzeczka a tak to mleko Bebiko pije. Sama gotujesz coreczce osobno obiadki?
 
Gotuje albo osobno albo np osobno warzywa a mieso z naszej zupy albo jemybto samo tylko my doprawione. Ale jak gotuje tylko dla niej to zawsze tak zeby z 3 obiadki wyszly i dwa mroze. Sprpbuj mu urozmaicic. Owoce daj w paseczkach czy kawalkach zeby sam jadl, ugotuj mu groszek i daj zeby kuleczki sobie sam bral, zachec go forma i roznorodnoscia. No jogurt juz dawno mozesz. Ja bede jutro bialy ser dawac z nalesnikiem .
Jesli kaszka to lyzeczka a tak to mleko Bebiko pije. Sama gotujesz coreczce osobno obiadki?
 
A widzisz czlowiek taki ciemny jest. Tylko ze ja musialabym gotowac jak maz jest w domu bo tak to nie dam rady
Gotuje albo osobno albo np osobno warzywa a mieso z naszej zupy albo jemybto samo tylko my doprawione. Ale jak gotuje tylko dla niej to zawsze tak zeby z 3 obiadki wyszly i dwa mroze. Sprpbuj mu urozmaicic. Owoce daj w paseczkach czy kawalkach zeby sam jadl, ugotuj mu groszek i daj zeby kuleczki sobie sam bral, zachec go forma i roznorodnoscia. No jogurt juz dawno mozesz. Ja bede jutro bialy ser dawac z nalesnikiem .
 
Bo nie wezme synka do kuchni a tam zimno. W piecu musze palic i takie latanie.
No prosze Cie. To kup przenosny grzejnik. Moze tu jest trz problem bo mlody nie wie skad sie to jedzenie wzielo. Moja to jak tylko widzi garnki to musze otwierac i tlumaczyc jej cow nich jest i co robie itd i uwielbia ze mna w kuchni przebywac.
 
No prosze Cie. To kup przenosny grzejnik. Moze tu jest trz problem bo mlody nie wie skad sie to jedzenie wzielo. Moja to jak tylko widzi garnki to musze otwierac i tlumaczyc jej cow nich jest i co robie itd i uwielbia ze mna w kuchni przebywac.
Mam grzejnik ale w piecu i tak musze palic zeby bylo cieplo. Pale od poludnia do wieczora az sie nagrzeje w domu. Julian potrzebuje non stop uwagi jak to dziecko.. Wzielam go raz z chodzikiem do kuchni zeby zupe ugotowac to chwile wytrzymal mimo ze zabawke mial ale zaczelo sie darcie i wrocil do pokoju i dalam go do lozeczka. Zostal sam a ja latalam tam i z powrotem.
 
reklama
Do góry