reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

Nie wierz lekarzowi bez zdjęć od dołu i wyraźnego zarysu kto zacz.
Ja uwierzyłam specowi a pomylił się dwa razy (w 12 i 22 tygodniu!).
Za to wiejscy ginekolodzy się nie mylili, także ten... :D
No ja jestem pierwszą ze wszystkich znajomych i rodziny u której nie może trafić z płcią...póki co mówimy że Bartus w brzuszku
 
reklama
12 tydz. USG prenatalne - Dziewczynka.
Miłość kilka dni przed Owulacją. :)
W trakcie "działań" wydzielina ewidentnie "niepłodna", gęsta, mleczna, rwąca.
Kilka dni później, na wydzielinie płodnej, przezroczystej, rozciągliwej brak jakichkolwiek działań małżeńskich. ;) Czekamy na poród.

Edit:
Małe podsumowanie badań USG:
12 tydz. Dziewczynka.
18 tydz. Chłopczyk
22 tydz. Dziewczynka
24 tydz. Chłopczyk
26 tydz. Dziewczynka
30 tydz. Chłopczyk
32 tydz. Chłopczyk
Różni lekarze, różne diagnozy tej samej ciąży. :D Czekam na rozwiązanie, wtedy się okaże w 100%.
Czy te usg u lekarzy byly robione na prywatnych sprzetach np 3d /4d? Bo ja mam plec potwierdzona w 15tydz i5 dni ze niby dziewczyna ale ja jakos noedowierzam na prywatnej wizycie 3d/4d
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1313013067.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1313013067.jpeg
    87,1 KB · Wyświetleń: 182
Czy te usg u lekarzy byly robione na prywatnych sprzetach np 3d /4d? Bo ja mam plec potwierdzona w 15tydz i5 dni ze niby dziewczyna ale ja jakos noedowierzam na prywatnej wizycie 3d/4d
Wszystko na NFZ. Błędne diagnozy dwa razy u super specjalisty na bardzo dobrym sprzęcie. Pan z certyfikatem fmf, znany i poważany. Dużo dobrych opinii. 🙄 Jedna pomyłka u lokalnego ginekologa. Poza tym: dwa razy w mojej przychodni chłopiec i raz prywatnie USG, sprzęt średni, ale lekarz ma oko i chłopiec. Finalnie urodził się synek.


Na twoim zdjęciu nie widzę płci. Ani nie ma uwidocznionych warg sromowych (taka bułeczka), ani moszny, ani penisa. Może zbyt zaciśnięte nóżki? Zły profil? 🤔
 
Wszystko na NFZ. Błędne diagnozy dwa razy u super specjalisty na bardzo dobrym sprzęcie. Pan z certyfikatem fmf, znany i poważany. Dużo dobrych opinii. 🙄 Jedna pomyłka u lokalnego ginekologa. Poza tym: dwa razy w mojej przychodni chłopiec i raz prywatnie USG, sprzęt średni, ale lekarz ma oko i chłopiec. Finalnie urodził się synek.


Na twoim zdjęciu nie widzę płci. Ani nie ma uwidocznionych warg sromowych (taka bułeczka), ani moszny, ani penisa. Może zbyt zaciśnięte nóżki? Zły profil? 🤔
Kurcze to byl dokładnie 15 tydz 5 dzien myslisz ze ptaszek mogl sie ukryć ? Dodam. Ze to usg nie bylo wcale tanie bo kosztowało bez wynikow az 350 3db/4d za samo usg widzialam ze przezucala co chwile sobie na tym ekranie strony dziecka a na plci powiedziała rosnie nam zdrowa coreczka a ja troche szok i mowie to pewne a ona no to zalezy na ile pani mi ufa chyba poczula sie troche oburzona.. I to wszytsko nic wiecej nie powiedziala co do plci tylko ze na opisie nic nie wpisala. Ze dziecko płuci żeńskiej moj dr na nrz w 14 tyg powiedzial ze synek teraz bedzie z corcia pierwsza tez sie nie pomylil wiec teraz zastanawiam sie czy to sa jajeczka moze a pitolek gdzies sie schowal nie mam. Pojecia czy sie jeszczw ludzic.. czy prawie 16 tydz to juz nicc tam nie dosrosnie i tak jak twierdzi ta dr że w to corka dla mnie to zdj nie jest jasne ona byla brzmiala pewnie mam takie tylko zdj reszta to raczka stopka i glowka to nie wysylam co myslisz..
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--451202706.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--451202706.jpeg
    71,9 KB · Wyświetleń: 133
  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1313013067.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1313013067.jpeg
    87,1 KB · Wyświetleń: 143
Kurcze to byl dokładnie 15 tydz 5 dzien myslisz ze ptaszek mogl sie ukryć ? Dodam. Ze to usg nie bylo wcale tanie bo kosztowało bez wynikow az 350 3db/4d za samo usg widzialam ze przezucala co chwile sobie na tym ekranie strony dziecka a na plci powiedziała rosnie nam zdrowa coreczka a ja troche szok i mowie to pewne a ona no to zalezy na ile pani mi ufa chyba poczula sie troche oburzona.. I to wszytsko nic wiecej nie powiedziala co do plci tylko ze na opisie nic nie wpisala. Ze dziecko płuci żeńskiej moj dr na nrz w 14 tyg powiedzial ze synek teraz bedzie z corcia pierwsza tez sie nie pomylil wiec teraz zastanawiam sie czy to sa jajeczka moze a pitolek gdzies sie schowal nie mam. Pojecia czy sie jeszczw ludzic.. czy prawie 16 tydz to juz nicc tam nie dosrosnie i tak jak twierdzi ta dr że w to corka dla mnie to zdj nie jest jasne ona byla brzmiala pewnie mam takie tylko zdj reszta to raczka stopka i glowka to nie wysylam co myslisz..
Wiesz co? Ja bym się jeszcze nie nastawiała, co do kolejnej wizyty. Ok. 22 tygodnia masz badania prenatalne. Mojego synka naprawdę 2 dobrych lekarzy opisywało jako córeczkę, a zapewniam, jest chłopcem na 100%. 😂 Tutaj z płci nic nie widać, ani penisa, ani warg sromowych. To tak trochę wróżenie z fusów.
 
reklama
Wiesz co? Ja bym się jeszcze nie nastawiała, co do kolejnej wizyty. Ok. 22 tygodnia masz badania prenatalne. Mojego synka naprawdę 2 dobrych lekarzy opisywało jako córeczkę, a zapewniam, jest chłopcem na 100%. 😂 Tutaj z płci nic nie widać, ani penisa, ani warg sromowych. To tak trochę wróżenie z fusów.
Kochana dajesz nadzieje ❤️choc mam nagranie na plycie coprawda jest tylko z max 5 sek nagranej plci wyglada to identycznie jak na zdjeciu usg bo tak szybko machala po tym brzuchu ale nie widzialam tam wgl pracia tylko jakby same jajeczka wiec to moze sa wargi sromowe tak opuchniete ogladalam ten filmik ze sto razy sekunda po sekundzie i nie idzie wypatrzyć tam nic w tym kroczku co sie kryje jak to co widac na załączaonym wczesniej zdjeciu .. Najgorzej jest wytrwac do badania teraz mam 21 czerwca wizyte u mojego na nrz zarazem sie ciesze ale tez mega boje bo mam a nadzieje ze jednak fifolek tam sie skryl i bedzie synek🙈 ps nie wiem czemu sie tak uparllam. Na tego syna bo maz nie ma z tym zadnego problemu tylko ja odkad powiedziala ze dziewczynka to sie podlamalam troszeczke codziennie i praktycznie calymi dniami szukam artykułów i zdj usg podobnych do tego mojego nakrecam Sie bezsensu przez to ze jeden lekarz powiedzial synn i sie nastawilam a terazz nagle ze corka .. Z corcia pierwsza 8 lat temu powiedzial ze to ona i nie mialam wgl takiej jazdy jak mam teraz nie wiem co ze mna jest nie tak. 😔
 
Do góry