reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żel Conceive Plus- warto?

Tak, mial operację kilka miesięcy temu. Myślę że to była główna przyczyna słabych wyników nasienia.
Już myślałam ze skonczy się na in vitro, a tu proszę, niespodzianka[emoji170] Wyniki poszly w górę na tyle, że mam nadzieje ze zaskoczy naturalnie.
A Wy ile sie juz staracie? Może warto zabrać meza na wizyte u ginekologa? Moze gdy uslyszy od lekarza ze warto aby On tez sie przebadal, dotrze do Niego że powinien to zrobić?
tłumaczyłam, pokiwał głową, że tak i nic...
Twój miał żylaki na jądrach?
 
reklama
Tak, mial operację kilka miesięcy temu. Myślę że to była główna przyczyna słabych wyników nasienia.
Już myślałam ze skonczy się na in vitro, a tu proszę, niespodzianka[emoji170] Wyniki poszly w górę na tyle, że mam nadzieje ze zaskoczy naturalnie.
A Wy ile sie juz staracie? Może warto zabrać meza na wizyte u ginekologa? Moze gdy uslyszy od lekarza ze warto aby On tez sie przebadal, dotrze do Niego że powinien to zrobić?
My się około roku staramy. Mieliśmy przerwę przez hiperstymulację. Miałam torbiele chyba 9 cm na obu jajnikach po Clo. Ja już jestem po badaniach hormonalnych, teraz czekają mnie krzywe. Mąż już dostał skierowanie od mojego gina na badania nasienia. Zapisałam Go na ten miesiąc. Zobaczymy czy pójdzie.
 
Idz z Nim. Mojemu mężowi bylo razniej gdy chodzilam razem z Nim[emoji8]
Faceci niby twardzy sa, ale gdy przychodzi im do takich badan, to robią się z Nich miekkie buły[emoji23] i sie boją.
My się około roku staramy. Mieliśmy przerwę przez hiperstymulację. Miałam torbiele chyba 9 cm na obu jajnikach po Clo. Ja już jestem po badaniach hormonalnych, teraz czekają mnie krzywe. Mąż już dostał skierowanie od mojego gina na badania nasienia. Zapisałam Go na ten miesiąc. Zobaczymy czy pójdzie.
 
Idz z Nim. Mojemu mężowi bylo razniej gdy chodzilam razem z Nim[emoji8]
Faceci niby twardzy sa, ale gdy przychodzi im do takich badan, to robią się z Nich miekkie buły[emoji23] i sie boją.
Ja mam z Nim wejść do "Pokoju zwierzeń" w klinice, ale nie za bardzo wiem, co mam tam robić :-D:laugh2:
 
No jak to co, pomóc mu[emoji12]
Musisz Go nakręcić[emoji5]
Dotykaj Go, całuj i będzie dobrze[emoji170]
U Nas zawsze się to sprawdzalo przy oddawaniu nasienia[emoji5]
Ja mam z Nim wejść do "Pokoju zwierzeń" w klinice, ale nie za bardzo wiem, co mam tam robić :-D:laugh2:
 
reklama
Do góry