reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testować czy jeszcze nie?

MalaMi24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2019
Postów
850
Witajcie dziewczyny. Spóźnia mi się miesiączka jeden dzień. Nigdy wcześniej się nie spóźniala. Staramy się bezskuteczne już rok. Czy test o czułości 25 mlu będzie już jutro rano wiarygodny? Czy jeszcze poczekać? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
Dziś mój 25 dzień cyklu, na razie @ brak. Stresuje się przed wizytą u endokrynolog. Jak dziś nie dostanę i jutro to testuje [emoji847][emoji173]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jednak udało się, cuda się zdarzaja! :) Udało się beta rośnie dobrze, na usg już widziałam pęcherzyk czekam na kolejne USG tym razem z serduszkiem! :):)

No widzisz! ;) Jak ja tak „czekałam” z testem w ręku, to nic nie wychodziło, a jak już sobie odpuściłam i stwierdziłam, że „co ma być, to będzie” BUM! Wczoraj dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć córeczkę. :)
 
No widzisz! ;) Jak ja tak „czekałam” z testem w ręku, to nic nie wychodziło, a jak już sobie odpuściłam i stwierdziłam, że „co ma być, to będzie” BUM! Wczoraj dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć córeczkę. :)
Moje gratulacje! Ja byłam przekonana, że dostanę @ w tym cyklu a tu taka cudowna niespodzianka [emoji173] Jednak wiara czyni cuda. Już całkiem odpuscilismy a udało się [emoji7] Cudowne wieści u Ciebie jeszcze raz gratuluję!
 
Ja zrobiłam rano ale nie z pierwszych siuskow jak mówiłaś i taka krecha aż mnie zatkało i napisałam bo nie mogłam w to uwierzyć [emoji846][emoji847] zrobię jeszcze wieczorkiem [emoji23] dobrze, że mój ma wolne bo od razu to dorwalam [emoji1787][emoji2956] naprawdę aż ciężko uwierzyć że przy wysokiej prolaktyne takie cuda [emoji8]
A pisząc o wysokiej prolaktynie to jaki poziom masz na myśli?
 
Ja mam 24 dzień cyklu i też mnie już szlak trafia... Czekam i mam nadzieję kupiłam test clear blue ten ze wskaźnikiem tygodnia ciąży.. Ponoć można robić już 4 dni przed spodziewana miesiączka.. Więc jutro rano robię
 
Ja mam 24 dzień cyklu i też mnie już szlak trafia... Czekam i mam nadzieję kupiłam test clear blue ten ze wskaźnikiem tygodnia ciąży.. Ponoć można robić już 4 dni przed spodziewana miesiączka.. Więc jutro rano robię
Mi wyszedł wtedy pozytywny test 2/3 dni przed miesiączką. Każdy organizm jest inny. Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry