reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny przekazuje pozdrowienia a od Marty. Piszę że czuje się coraz lepiej i niedługo zagladnie
 
reklama
Melduję że Konrad na pokładzie Zobacz załącznik 956354
Gratuluję z całego serca!! Dzielna Mamo brawo
Śliczny chłopak, jak z Hanią wychodziłam ze szpitala ważyła 2740 więc domyślam się jaka z Konrada kruszyna!
Jesteście już w domu? Jak dałaś radę w szpitalu? Dali Ci po porodzie jakieś leki?

Dużo zdrówka i cierpliwości dla Was ❤
Ściskam!
 
Mój Nikos(2msc) ma pierwszy pobyt w szpitalu za sobą ... Trafił z powodu ostrego zapalenia oskrzeli, na szczęście obyło się bez antybiotyku i jesteśmy już w domku mimo, że nadal kaszle, byliśmy 5 dni o dziwo mi się podobało odpoczęłam tam sobie :o od męża ani drugiego syna, psa sprzątania gotowania its tylko ja i mój słodki synuś strasznie się do niego zbliżyłam dzięki tym 5 dniom... Bo przedtem zajmowałam się trochę z musi a teraz nie mogę się oderwać od mojego słodziaka... Pozdrawiam Was mamusie :*
 
Mój Nikos(2msc) ma pierwszy pobyt w szpitalu za sobą ... Trafił z powodu ostrego zapalenia oskrzeli, na szczęście obyło się bez antybiotyku i jesteśmy już w domku mimo, że nadal kaszle, byliśmy 5 dni o dziwo mi się podobało odpoczęłam tam sobie :o od męża ani drugiego syna, psa sprzątania gotowania its tylko ja i mój słodki synuś strasznie się do niego zbliżyłam dzięki tym 5 dniom... Bo przedtem zajmowałam się trochę z musi a teraz nie mogę się oderwać od mojego słodziaka... Pozdrawiam Was mamusie :*
Roza kochana jak miło że się odezwałaś. Już 2 miesiące ma twój synuś. Szok ale przeleciało. Zdrówka wam życzę. My tu dalej się męczymy
 
Hej dziewczyny jak samopoczucie??? U mnie tragedia noc nie przespana, niestety problemy rodzinne...caly czas mam stres...strasznie sie boje bo szyjka sie skraca...a stres nie pomaga ...
 
Ale sie boje co to będzie dzisiaj. Czekaja mnie atrakcje... Zalozenie tego balona na noc :l zeby chociaz po tym urodzić naturalnie, a to sie okazuje ze wiekszosc i tak konczy się cesarka, tego sie cykam okropnie. Dzisiaj to juz bedzie panika caly dzien :p
 
Ale sie boje co to będzie dzisiaj. Czekaja mnie atrakcje... Zalozenie tego balona na noc :l zeby chociaz po tym urodzić naturalnie, a to sie okazuje ze wiekszosc i tak konczy się cesarka, tego sie cykam okropnie. Dzisiaj to juz bedzie panika caly dzien :p
będzie dobrze...trzymam kciuki...:)
 
reklama
Gratuluję z całego serca!! Dzielna Mamo brawo
Śliczny chłopak, jak z Hanią wychodziłam ze szpitala ważyła 2740 więc domyślam się jaka z Konrada kruszyna!
Jesteście już w domu? Jak dałaś radę w szpitalu? Dali Ci po porodzie jakieś leki?

Dużo zdrówka i cierpliwości dla Was [emoji173]
Ściskam!
Dziękuję kochana. Dałam radę. Było strasznie. Nigdy takiego stresu nie przeżyłam. Potem już coraz lepiej. Dostałam mnóstwo kroplówek. Bo po cc wystąpiła u mnie duża anemia, musiałam stracić trochę krwi. Teraz biorę jakieś żelazo na receptę. Słaba jestem jeszcze. Chodzę zgieta w pół tak mnie boli. Ale z dnia na dzień coraz lepiej. Wypuścili nas wczoraj w 3 dobie.
Leków mi nie dali ale miałam konsultacje psychiatryczna. Jednak zdecydowałam że nie będę nic w szpitalu zaczynać, wystarczająco źle się czułam.
 
Do góry