reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

My już po wizycie :) wszystko na szczęście dobrze:) serduszko ślicznie bilo ;) za 2 tygodnie znowu
 

Załączniki

  • 20190403_162503.jpg
    20190403_162503.jpg
    654,2 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Próbowałaś zapisać się do innego ginka? Może coś ma z usg i Cię tylko niepotrzebnie nastraszył. Nie łam się, a że maluszek mały to pewnie dlatego że i ciąża młodsza :*

nie no ewidentnie było widać że płaskie ;) póki co do innego nie idę .... poczekam te 1,5 tygodnia jeszcze ... zobaczymy co będzie dalej.

@Psiara1996 piękne fasolątko ! :)
 
Hej, dziewczyny! Ostatnio "dziwnie" się u mnie dzieje i postanowiłam, że podzielę się tym z Wami. Otóż 24.03 kochałam się z moim chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy. Ostatnią miesiączkę miałam 13.03 - 17.03. Cykle trwają u mnie 25 dni, są regularne. Termin kolejnej miesiączki 07.04. W dzień stosunku (24.03.) miałam owulację. Wczoraj, tj. 02.04 zauważyłam na bieliźnie mikroskopijną plamkę krwi i to wszystko. Trudno mi to określić, ale poczułam dziwne uczucie w okolicach jajników. Przed chwilą byłam w toalecie i ponownie zauważyłam drobne lekko brązowe plamki krwi. Rano zaobserwowałam dość gęsty, biały śluz. Dodatkowo towarzyszy mi uczucie wilgoci. Do miesiączki zostały 4 dni.. Co o tym sądzicie? Możliwe, że to implantacja? Miłego dnia :) (Przepraszam, wiem, że napisałam w złym miejscu, ale jestem tu nowa :))
Calkiem możliwe że to implsantacja, grzej do sklepu po test i powinno być wiadomo :)
Tylko test zrób z pierwszego porannego moczu powinien być w miarę wiarodajny :)
 
Pytanie do dziewczyn, które chodzą do dwóch lekarzy na nfz i prywatnie. Macie założone dwie karty czy jak? I czy jeden doktorek wie o drugim? Bo tak się zastanawiam czy nie chodzić do dwóch - można byłoby zaoszczędzić troszkę na badaniach
Jeszcze nie mam żadnej, ale poprzednio miałam dwie karty ciąży [emoji16] Nie przyznawałam się jednak przed lekarzami [emoji4]
To mój fasolek albo fasolinda. Tak się boję o te małe pikające serduszko... A w pracy do 17 chyba zwariuję :) nie chce mi się siedzieć, chętnie położyłabym się przed telewizor z pizza :p
My już po wizycie :) wszystko na szczęście dobrze:) serduszko ślicznie bilo ;) za 2 tygodnie znowu
Gratki udanych wizyt [emoji3590][emoji3590]
Witam czy mogę do was dołączyć? Dopiero w sobotę dowiedziałam się o ciąży wizyta na 11.04 termin z om to 7.11
Witaj [emoji4]
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia .... mam nadzieję że dzidzia teraz w te 2 tygodnie nadgoni wielkością i będzie piękna i duża :) trzymajcie kciuki bo złe myśli mnie wykończą.

w poprzedniej ciąży tez tak było że był ciut za mały a jak pojawiła się akcja serduszka to była bardzo słaba az się zatrzymała.

tym razem jednak mialam nadzieję, bo beta wtedy słabo przyrastała a teraz rosła pięknie .... żyję od wizyty do wizyty .
Kochana trzeba być dobrej myśli! Pęcherzyki nie zawsze są idealnie okrągłe. Czy bierzesz duphaston albo inne podtrzymujące leki?
 
Do góry