reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ooh blizniaki :)
Mi wszystko zawsze idzie w brzuch, posladki i uda :)
Najlepiej sie czulam z waga 45... ale czas leci a praca biurowa nie pomaga ;)
Jesli w Twoim loginie jest rocznik urodzenia, to jestes 4 lata starsza :)
Mnie caly czas pytaja o dowod i to na pewniaka z mysla ze nie mam 18 lat, Ciebie tez nadal? :)
Właśnie bliźniaki Chyba sobie balkonik kupię jak starsi ludzie mają i na nim brzuch będę wozić hehe Tak rocznik 88 a w sklepie zawsze o dowód pytają a potem jest im głupio i się próbują tłumaczyć Ja się tylko śmieje Ciekawe do ilu odbijemy na koniec Ja mam zamiar się pilnować ale co z tego wyjdzie zobaczymy
 
reklama
Właśnie bliźniaki Chyba sobie balkonik kupię jak starsi ludzie mają i na nim brzuch będę wozić hehe Tak rocznik 88 a w sklepie zawsze o dowód pytają a potem jest im głupio i się próbują tłumaczyć Ja się tylko śmieje Ciekawe do ilu odbijemy na koniec Ja mam zamiar się pilnować ale co z tego wyjdzie zobaczymy
Oby max 65 :)
 
Ja mam 160, jeszcze dwa lata temu waga max 52 kg ostatnio u położnej 64, co mnie nie dziwi bo jem teraz co pół godziny :p ale zdaje sobie sprawę że przez te 2 lata doszło mi koło 8-10kg, praca biurowa, człowiek jakiś leniwszy, niby chodzę na siłownię ale w weekend nadrabiam jedzonkiem. W pracy też wiadomo człowiek siedzi przy biurku nie ma się jak ruszyć.. Jak mi tylko minie efekt głodu to zamierzam przytyć w ciąży jak najmniej :)
 
Ja mam 173cm wzrostu i przed ciaza 55.5kg, dzis 7t5d i musze sie jutro rano zwazyc z ciekawosci [emoji14]
Nie sadzilam ze tak wczesnie juz na wadze moze byc cos widac [emoji16]
Jest i wysoka jak ja! Tylko waga u mnie większa, ale kochana czy Ty nie masz niedowagi teraz? Ja przy 57 wyglądałam okropnie chudo, że każdy do mnie mówił przytyj... bo za chuda [emoji1751][emoji53]
 
Jest i wysoka jak ja! Tylko waga u mnie większa, ale kochana czy Ty nie masz niedowagi teraz? Ja przy 57 wyglądałam okropnie chudo, że każdy do mnie mówił przytyj... bo za chuda [emoji1751][emoji53]
Hehe, sprawdzajac bmi niby tak, ale tak naprawdę to na pewno nie wygladam za chudo [emoji16] jakies mam cienkie i lekkie kosci chyba, bo i tluszczyk na brzuchu jest niestety, zawsze moj maz sie dziwi skad ja biore ten "walek" do zastrzykow w brzuch:p

Kilka tam temu wrocilam z kolonii wazac 47 (przy takim samym wzroscie, takie bylo paskunde jedzenie) i wtedy wygladalam dramatycznie, najlepiej sie czuje wazac okolo 53kg ale jem wszystko jak leci, i zdrowo ale i pizze kebaby, chipsy itp i jakoa ta waga sama sie trzyma 53-56 w zaleznoaci od pory roku
 
Ja startuje z otyłością wiec przebije wszelkie możliwe wasze dodatkowe kg
Ja mialam 2 koleżanki ktore w jednym czasie byly w ciazy , jedna chudzinka, druga startowala z otyloscia, ta chudziutka przytyla w ciazy 30 kg a ta grubsza nic :D po porodzie u tej otylej spadlo z 10 kg i u tej co przytyla 30 tez spadlo 10 a po pol roku jak sie spotkaly to ta co wczesniej byla grubsza byla szczuplejsza od tej chudziutkiej :) wiec nie ma co sie przejmowac :)
 
jutro zaczynam 10 tc :O:O kiedy to zleciało, dopiero co oglądałam plastik, i doszukiwałam się drugiej kreski :)

w suwaczku pokazuje 8+5, a w aplikacji 8+6 hmmm. a OM taka sama podana i tu i tu
 
jutro zaczynam 10 tc :O:O kiedy to zleciało, dopiero co oglądałam plastik, i doszukiwałam się drugiej kreski :)

w suwaczku pokazuje 8+5, a w aplikacji 8+6 hmmm. a OM taka sama podana i tu i tu
Czyli masz skonczony 10t i np 1 dzien ? Czy Liczysz 10 tydzien czyli skonczone 9tplus1dzien? :D
Bo kazda tu inaczej z nas liczy :)

Na kiedy masz termin? [emoji16]
 
Czyli masz skonczony 10t i np 1 dzien ? Czy Liczysz 10 tydzien czyli skonczone 9tplus1dzien? :D
Bo kazda tu inaczej z nas liczy :)

Na kiedy masz termin? [emoji16]
lekarz mnie opr że powinnam liczyć skończone, czyli powinnam mówić że jestem w 10tc, dopiero jak stuknie 10+1, aczkolwiek ja sobie wolę mówić że jestem w trwającym 10tc, czyli 9+0 jak zaczynam 10tc
jakoś tak mi lepiej na duszy, jak sobie powiem ze to juz 10tc, byle tylko wytrwac do 12tc i odetchniemy :)

termin z OM na 09.11
 
reklama
lekarz mnie opr że powinnam liczyć skończone, czyli powinnam mówić że jestem w 10tc, dopiero jak stuknie 10+1, aczkolwiek ja sobie wolę mówić że jestem w trwającym 10tc, czyli 9+0 jak zaczynam 10tc
jakoś tak mi lepiej na duszy, jak sobie powiem ze to juz 10tc, byle tylko wytrwac do 12tc i odetchniemy :)
termin z OM na 09.11
niechcący dodałam odpowiedź :(
 
Do góry