reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja nie miałam nawet nic na podtrzymanie więc wolałam jechać, ale co z tego wyjdzie nie wiem. Dziewczyny na ile cm mniej więcej powinno aplikować się tą luteinę?
 
reklama
Ja nie miałam nawet nic na podtrzymanie więc wolałam jechać, ale co z tego wyjdzie nie wiem. Dziewczyny na ile cm mniej więcej powinno aplikować się tą luteinę?
Jaka dawkę masz?

Wsadzaj najgłębiej jak się da i nie używaj tych patyczków tylko palec, bo możesz sobie podrażnić i krwawić.
 
Jestes sama? Bo wiesz Ty sie za bardzo nie ruszaj ale poslij no Twojego do dyzurki niech tam porzadek zrobi

Pojechał spakować mi torbę. Lekarka wyszła z oddziału a pielęgniarki podobno nie są uprawnione do rozmawiania o moim stanie tylko Pani Doktor może coś powiedzieć. A Pani Doktor wypaliła się chyba w zawodzie jakieś 30 lat temu
 
Dziewczyny czy mierzyla ktoras z was hcg w pozniejszych tygodniach ciazy?

23 marca mialam 28 tysiecy
A dzis w 7t6d mam 280 tysiecy...

Naczytalam sie o tym zasniadzie groniastym.... Czy jest jest juz zarodek i serduszko, to dalej cos takiego sie moze przytrafic? [emoji20][emoji20][emoji20]
Nie plamie, nic mnie nie boli, progesteron prawie 80 ng/ml
 
Jak myślicie? Trzy dni różnicy pomiędzy OM a pomiarem USG w 8+2 to sporo? Wychodzi na to że ciąża jest młodsza. A powinna być starsza bo owulacje miałam wcześniej o 5 dni niż w połowie cyklu :-(
 
reklama
Pojechał spakować mi torbę. Lekarka wyszła z oddziału a pielęgniarki podobno nie są uprawnione do rozmawiania o moim stanie tylko Pani Doktor może coś powiedzieć. A Pani Doktor wypaliła się chyba w zawodzie jakieś 30 lat temu
Czasami się tak zdarza z lekarzami... Dobrze ze pojechałaś. Trzymaj się tam ściskam.
 
Do góry