reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Malo, czyli ile? Jak w normie to moze nie ma co na sile pchac w nią mm? Ile zjada Twojego?

U nas nadal nocki kiepskie, ale i tak lepiej niz było. Chłopaki budza sie co okolo 2h, czyli wstaje co godzine do któregoś :p zwykle od polnocy spia już z nami, bo nie chce mi sie wedrowac. Maja juz ponad 6,5msc. Nie nastawiam sie ze bedzie duzo lepiej w ciagu najblizszego roku :D
Ma teraz 4kg, a powinna mieć ok 4,5kg. Jest poniżej normy. Mojego od 120 do 190ml. Muszę działać, bo szpital nam grozi. :oops::o
To choć trochę się poprawiło, dłużej się wyśpisz. U nas różnie czasem co dwie, a innym co trzy. A wcześniej zdazyło się, że nawet 4godz przespali. Może to przez katarek, bo niestety złapali. Ale i tak lepiej niż u Ciebie. ;) mam nadzieję, że szybciej dadzą Ci przespać te nocki niż za ten rok.
Aha i wg mojej wagi kuchennej mała od tego piątku przytyła ok 100g. Czyli tyle co ostatnio przez tydzień. Mam nadzieję, że dobrze wskazuje... zobaczę znów za jakieś dwa czy trzy dni i będę wiedziała czy faktycznie lepiej tyje:tak:
 
Ostatnia edycja:
No to jesteśmy w podobnym okresie ciąży. U mnie dzisiaj 7t3d. Jak się czujesz ?

Hej! Dzisiaj mam 6t2d :) czuje się bardzo dobrze, jedynie nie mam apetytu za bardzo przez co schudłam od środy 1.1 kg... delikatnie bolą tylko piersi, czasami mnie zemdli i nie mam apetytu. Poza tym jakby bez zmian. Czy bylas już na usg, widziałaś serduszka? Mi lekarz kazał przyjść po świętach, ale zastanawiam się czy w piątek będzie już widać serduszka. Miłego dzionka
 
Cześć, mam detektor tętna płodu angelsounds. Czy to możliwe, ze serduszko słyszę na wysokości prawego jajnika, na środku nic, a potem przy lewym jajniku słyszę znów?
 
Ma teraz 4kg, a powinna mieć ok 4,5kg. Jest poniżej normy. Mojego od 120 do 190ml. Muszę działać, bo szpital nam grozi. :oops::o
To choć trochę się poprawiło, dłużej się wyśpisz. U nas różnie czasem co dwie, a innym co trzy. A wcześniej zdazyło się, że nawet 4godz przespali. Może to przez katarek, bo niestety złapali. Ale i tak lepiej niż u Ciebie. ;) mam nadzieję, że szybciej dadzą Ci przespać te nocki niż za ten rok.
Aha i wg mojej wagi kuchennej mała od tego piątku przytyła ok 100g. Czyli tyle co ostatnio przez tydzień. Mam nadzieję, że dobrze wskazuje... zobaczę znów za jakieś dwa czy trzy dni i będę wiedziała czy faktycznie lepiej tyje:tak:
120-190 to chyba nie jest mało? Moim wypisują 120,czasem 150.
 
reklama
Hej! Dzisiaj mam 6t2d :) czuje się bardzo dobrze, jedynie nie mam apetytu za bardzo przez co schudłam od środy 1.1 kg... delikatnie bolą tylko piersi, czasami mnie zemdli i nie mam apetytu. Poza tym jakby bez zmian. Czy bylas już na usg, widziałaś serduszka? Mi lekarz kazał przyjść po świętach, ale zastanawiam się czy w piątek będzie już widać serduszka. Miłego dzionka

Hej, u mnie było tak, ze słyszałam jedno bardzo wyraźnie, a drugie było widać, ale jeszcze nie było go super dobrze słychać. Dzisiaj jestem w 7t6d a USG mam w 9 tygodniu i mam nadzieje, ze już będzie słychać dwa porządnie. Ja czuje się słabo, ciagle zmęczona, rano jest mi niedobrze, no i cały czas migreny z aurą( w pierwszej ciąży tez były moją zmorą). Odliczam do następnego tygodnia. Jaka była reakcja, że będzie 2 bobaski?
 
Do góry