reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja już po usg prenatalnym ;) Wszystko wygląda dobrze. :) Narządy prawidłowe, kość nosowa obecna i przezierność odpowiednia. Pobrali mi krew na pappę i czekam ok tygodnia na pełną diagnostykę. Ciąża prawie tydzień starsza. Tak więc ja trochę już spokojniejsza. Czego i Wam życzę :)
 
Ja już po usg prenatalnym ;) Wszystko wygląda dobrze. :) Narządy prawidłowe, kość nosowa obecna i przezierność odpowiednia. Pobrali mi krew na pappę i czekam ok tygodnia na pełną diagnostykę. Ciąża prawie tydzień starsza. Tak więc ja trochę już spokojniejsza. Czego i Wam życzę :)
To super,gratulacje kochana.Ja do 6 muszę czekać ,Maja 8.Czym więcej o tym myślę to już brzuch mnie boli, nospę wzięłam, a na dodatek nie mogę spać. Masakra, cały czas stres.
 
Byśmy i my miały takie wiadomości
No podstawowe zależy od wieku. Korygowane program oblicza na podstawie wyników krwi i parametrów z USG. I już. Cała magia :)
A czy na usg lekarz powiedział od razu,że parametry przezierność karkowa ok? Bo ja dopiero na 20mam do genetyka to chyba oszaleję i osiwieję przez 2 tyg.
 
A czy na usg lekarz powiedział od razu,że parametry przezierność karkowa ok? Bo ja dopiero na 20mam do genetyka to chyba oszaleję i osiwieję przez 2 tyg.
Mi się wydaje że na usg już mówi.Ty odkrecamy się ,nic nam to nie da .Ja to jestem taka dobra ,że zanim zapisałam się do Żor ,to zapisałam się tu do naszej miejscowości no i co ja mam z tym fantem zrobić?Mąż jak to usłyszał ,a dopiero przyznalam mu się dwa dni temu to tak mnie opieprzyl .Tu to bym szła prywatnie ,a tam ze skierowaniem.Dobra jestem ,kuzwa za dużo internetu.Lubię sobie namieszać w życiu.Skłaniam się ze zrezygnuje u tego tu u nas póki co jeszcze tego nie zrobiłam.Mam 2 maja ,a potem 8 maja.Chyba opierdol by mi się należał
 
A czy na usg lekarz powiedział od razu,że parametry przezierność karkowa ok? Bo ja dopiero na 20mam do genetyka to chyba oszaleję i osiwieję przez 2 tyg.
Tak. Po USG od razu powiedział że wszystko w normie. Ale należy pamiętać że niewielki odsetek dzieci z ZD niczym nie różni się od zdrowych w obrazie USG. Stąd konieczność łączonej diagnostyki.
 
reklama
A czy na usg lekarz powiedział od razu,że parametry przezierność karkowa ok? Bo ja dopiero na 20mam do genetyka to chyba oszaleję i osiwieję przez 2 tyg.
Tak, powie o tym od razu. Najważniejsze to iść w odpowiednim tc, bo potem dzieciaczek może się już inaczej ułożyć i będzie trudność z pomiarami. Tak było w moim przypadku. Byłam w 13+3 i kobieta nie mogła dokładnie pomierzyć przezierności. Na szczęście po badaniach krwi, gdzie ryzyko podstawowe wyszło 1:101, już skorygowane było na poziomie 1:1750.
Rozumiem wasz stres przed badaniem, dlatego życzę jak najlepszych wyników i spokoju :)
 
Do góry