reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hey :) dawno nie pisałam.
Jestem obecnie w 23t1d.
Wczoraj miałam kolejne usg. Maluchy póki co ważą 559 i 525 gramy. Różnica między niby 6%. Czyli super. ;) odkąd w 13 tygodniu wyszło ze będą chłopaki nic się nie zmieniło, zawsze chętnie pokazują co mają między nogami.
Wyprawkę już prawie całą mam. Brakuje mi łóżeczka, wózka i komody z przewijakiem. I pierdolek typu pieluszki kremy itd.

Czy jest tu jakaś dziewczyna w podobnym wieku ciąży? Ile ważyły na tym etapie wasze maluchy ?
 
Hej Mam pytanie Jaki wózek wybieracie dla bliźniaków Może któraś z mam której maluszki są już na świecie wypowie się który wózek u Was sie sprawdził?
 
Hej Mam pytanie Jaki wózek wybieracie dla bliźniaków Może któraś z mam której maluszki są już na świecie wypowie się który wózek u Was sie sprawdził?
Hej. Ja kupilam bebetto 42
Jeden obok drugiego w ogole nie bralam pod uwage. I tych co dziecko wyglada jakby w koszu siedzialo tez nie :) jak siw bedzie uzytkowac to sie okaze :) i tak mam zamiar go uzywac przez jakis rok, pozniej chce ich przerzucic do spacerowki troche mniejszej typu parasolka.
20190418_130112.jpg
 
Hey :) dawno nie pisałam.
Jestem obecnie w 23t1d.
Wczoraj miałam kolejne usg. Maluchy póki co ważą 559 i 525 gramy. Różnica między niby 6%. Czyli super. ;) odkąd w 13 tygodniu wyszło ze będą chłopaki nic się nie zmieniło, zawsze chętnie pokazują co mają między nogami.
Wyprawkę już prawie całą mam. Brakuje mi łóżeczka, wózka i komody z przewijakiem. I pierdolek typu pieluszki kremy itd.

Czy jest tu jakaś dziewczyna w podobnym wieku ciąży? Ile ważyły na tym etapie wasze maluchy ?
Moi w 21t4d wazyli 456g i 492g, a w rowno 24tc jeden 783g drugi 740g.
 
reklama
@Oczekujaca123 Co tam u Was? Który to już tydzień? Jak samopoczucie?:oops:
@besos A na kiedy masz termin? My też mieliśmy kupić bebetto 42 ale jednak to że drugie dziecko jest niżej i jest do niego utrudniony dostęp mnie zniechęciło. Wybraliśmy inny wóz. :)

@mamapłcimęskiej 30t3d dobiega końca. To jakiś cud. Nadal szpitalnie ale w 3 paku ! :) aż nie wierzę bo w 24tc leżałam już ba porodowce. Dzieciaki mają 1300 i 1500 ponoć norma. Czuje się leoiej. Skurczy nie mam ale raczej zostaje tu do końca.
Powoli zaczynam ogarniać wyprawkę [emoji849] choć strach po pierwszej stracie jest ...
 
Do góry