reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

reklama
Ooo jak fajnie ze zaczełyście pisac. No właśnie napiszcie skad jestescie. Ja mieszkam w Lelystad.

Darua chyba chodzisz i tu i tu.
 
Hej dziewczyny też mieszkam w Holandii. Nie dawno robiłam test. Zastanawiam się czy lepszy ginekolog czy położona? Pozdrawiam

Z tego co wiem jak koleżanki były w ciąży to jeśli ciąża przebiega prawidłowo to ciężarna nie widzi ginekologa na oczy. Cała ciąże i poród prowadzi położna [emoji5]
 
Magdalen S no to kawałek ode mnie [emoji16]

Moja kolezanka jest teraz w ciazy (1.05)ma miec cc i rutynowe wizyty u poloznej , ze 3 razy u gina byla i 3 razy usg
 
Tak dokładnie jeśli ciąża przebiega bezproblemowo to nie masz wizyty u ginekologa tylko położna, w sumie dziwnie ale idzie się przyzwyczaić, miłej niedzieli
 
Hej dziewczyny też mieszkam w Holandii. Nie dawno robiłam test. Zastanawiam się czy lepszy ginekolog czy położona? Pozdrawiam
WITAMY, jeżeli chodzi o to czy ginekolog czy położna, to nie ma takiego wyboru, cała ciążę prowadzi położna, w razie problemów ginekolog w szpitalu.
Także położna [emoji106]

Trzymam kciuki, orientujesz się w którym tygodniu w ciąży jesteś, bo tutaj na usg dopiero od 9 tygodnia
 
Cześć dziewczyny,
Pozwolę sobie do Was dołączyć, fakt że jeszcze nie jestem mamą, ale zostanę nią w grudniu [emoji5]
Fajnie, że jest taki wątek o mamach w NL [emoji847]
Miłej niedzieli [emoji274]
Jasne zapraszamy do nas , fajnie by było gdyby ten wątek wkoncu ruszył, bo już od pewnego czasu zamarł [emoji24]
Jeszcze całe lato z brzuszkiem przed Tobą, oby było umiarkowanie ciepło, bo sama urodziłam moja córeczkę we wrześniu A w Holandii to było najpiękniejsze lato od dobrych lat , pomimo że nie miałam jakoś mega dużego brzucha to nieźle się nameczylam
 
reklama
Jasne zapraszamy do nas , fajnie by było gdyby ten wątek wkoncu ruszył, bo już od pewnego czasu zamarł [emoji24]
Jeszcze całe lato z brzuszkiem przed Tobą, oby było umiarkowanie ciepło, bo sama urodziłam moja córeczkę we wrześniu A w Holandii to było najpiękniejsze lato od dobrych lat , pomimo że nie miałam jakoś mega dużego brzucha to nieźle się nameczylam

No mam nadzieje, ze brzuszek nie będzie duży i przetrwam lato bez większych problemów. Póki co zmagam się z jakaś grypą, wróciliśmy wczoraj z mężem z Polski i dzisiaj rozłożyło nas na maxa [emoji30] ledwo żyje, wszystko mnie boli, a do tego te mdłości [emoji849][emoji849][emoji849]
 
Do góry