reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

Kasia ja jestem z Hagi :)
Super witaj Magda, niestety tutaj mały ruch hehe :) opowiadaj skąd jesteś i kogo się spodziewasz? Córcia synek?

Hej hej ;)
Jeszcze płci nie znamy ;)
Teraz mam 8 tydzień. We wtorek mam wizytę [emoji6]
Ale byłam na urlopie w PL wiec skorzystałam z okazji i tez poszłam na usg. Maleństwo jest i serduszko bije[emoji173]️
To nasze pierwsze dziecko, o które staraliśmy się 3 lata, z czego ponad rok w szpitalu tu w Holandii.
 
reklama
No mam nadzieje, ze brzuszek nie będzie duży i przetrwam lato bez większych problemów. Póki co zmagam się z jakaś grypą, wróciliśmy wczoraj z mężem z Polski i dzisiaj rozłożyło nas na maxa [emoji30] ledwo żyje, wszystko mnie boli, a do tego te mdłości [emoji849][emoji849][emoji849]

Oj skąd ja to znam , mdłości mnie męczyły od 8 tygodnia do 16 także to było wyjęte z życia.
Pracujesz gdzieś czy jesteś na zwolnieniu teraz ?
Dbaj o siebie i czekamy na informacje po wizycie , tzn wiele więcej nie powie ale zawsze nas informuj [emoji847]
 
Oj skąd ja to znam , mdłości mnie męczyły od 8 tygodnia do 16 także to było wyjęte z życia.
Pracujesz gdzieś czy jesteś na zwolnieniu teraz ?
Dbaj o siebie i czekamy na informacje po wizycie , tzn wiele więcej nie powie ale zawsze nas informuj [emoji847]

Mnie mdłości zaczęły męczyć dzień po zrobieniu testu. Wiec już 3 tygodnie [emoji30] ale mam nadzieje, ze już bliżej końca mdłości niż dalej [emoji6]
Mam prace biurową wiec mam zamiar pracować jak najdłużej, ale zobaczymy czy to się uda.
A ty już jesteś mamą czy jeszcze nosisz maleństwo pod sercem ?
 
Mnie mdłości zaczęły męczyć dzień po zrobieniu testu. Wiec już 3 tygodnie [emoji30] ale mam nadzieje, ze już bliżej końca mdłości niż dalej [emoji6]
Mam prace biurową wiec mam zamiar pracować jak najdłużej, ale zobaczymy czy to się uda.
A ty już jesteś mamą czy jeszcze nosisz maleństwo pod sercem ?

Ja jestem mama już ponad 7 miesięcy
Moja pierwsza córka [emoji847]
 
Magda tak ja brałam można brać bez problemu.
Ja bałam się prowadzenia ciązy w NL i dlatego przeprowadzka tutaj odbyłam się z lekkim poślizgiem. Młodszy synek urodzil sie we wrześniu 2017, potem starszy w maju poszedl do komunii i w sierpniu 2018 przyjechaliśmy do Holandii. Trochę też trwało znalezienie domu itp. Cały czas wykańczamy jeszcze w środku
 
Super to gratulacje i szczęśliwego rozwiązania, ja nawet nie przeliczyłam że masz dopiero początek ciąży heh :) ja też brałam paracetamol jest bezpieczny, mnie mój mały naszczescie oszczędzil i cała ciąże nie miałam żadnych mdłości i tym podobnym, więc u mnie się sprawdziło akurat że jeżeli syn to nie ma wymiotów,:)
 
reklama
WITAMY, jeżeli chodzi o to czy ginekolog czy położna, to nie ma takiego wyboru, cała ciążę prowadzi położna, w razie problemów ginekolog w szpitalu.
Także położna [emoji106]

Trzymam kciuki, orientujesz się w którym tygodniu w ciąży jesteś, bo tutaj na usg dopiero od 9 tygodnia
Właśnie nie za bardzo ostatni okres miałam 4 marca...niby jak na razie wizytę mam u ginekologa w sobotę. Więc zobaczymy co powie.
 
Do góry