reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Kochane byłam wczoraj na usg połówkowym. Będziemy mieć kolejnego syna :biggrin2: wszystko wygląda w porządku- w główce, w brzuszku, w serduszku.. ponad 40 minut dokładnego sprawdzania i mierzenia. Nawet w głowce w środku jakieś pomiary.. szyjka, ilość wód też ok.
Warga i kręgosłup cały. Mały ziewał i przeżuwał coś:-D

Gratulacje!!!;))))
 
Dziewczyny wróciłam, wszystko jest dobrze.Dziecko skakało w brzuchu jak piłka było to śmieszne, cieszyłam się jak głupia. Lekarz powiedział że przezierność wydaje mu się ok, powiedział że jak żyleta.Wróciłam w lepszym humorze.Dziękuje za każde słowa otuchy i przesyłam wam buziaki na weekend.

Suuuuper!!
 
Kochana, ja miałam takie krwawienie z żywej krwi że byłam pewna że już poroniłam. Pojechałam do lekarza, serduszko biło. Nie dostałam nawet żadnych leków. Po trzech dniach się uspokoiło. I nie powtorzylo. Przyczyna nieznana. Wszystko w normie. Kończymy właśnie 15 tydzień. W poprzedniej ciąży też krwawiłam - krwiak. Ciąża donoszona. Chłopak 1,5 roku właśnie rozmontowuje nam salon, bo mamusia pisze :).
W drugiej ciąży krwawiłam non stop. Przodujące łożysko. Urodziłam wprawdzie wcześniaka, ale teraz chłop ma 10 lat i uwierz mi - niczego mu nie brakuje. Za każdym razem ryczalam jak bóbr kiedy pojawiało się krwawienie, bez przerwy sprawdzałam bieliznę. Obłęd. Mnie lekarz opierniczył. Powiedział że nic się nie dzieje, a stres szkodzi dziecku. Nie martw się na zapas. To nie musi oznaczać że coś jest nie tak. Może. Ale nie musi. Uwierz mi.

Ufff te Lozysko przodujace tez mialam zmora okropna
Tez wczesnuak corka 35 tc
Druga ciaxa super i nosilam corke w ciazy plus brzuszek;)) 39 tc porod
 
Kobietki a Ja z innej beczki duzo was tu i pomozecie,,,

Moja niki ma 25 msc I nie sklada zdan dwu slowych typu Daj to poloz tAm chce to ... porozumiewamy sie ze mowi jedno slowo
Google mowi ze dwu latek powinien zdania skladac
Jsk to bylo u waszych? Sadzilam ze jrsli slyszy trzy jezyki to powod ale nie , to nie powod mowia najnowsze badania ,chybs sie wybiore do logopedy
 
Ja już po usg prenatalnym ;) Wszystko wygląda dobrze. :) Narządy prawidłowe, kość nosowa obecna i przezierność odpowiednia. Pobrali mi krew na pappę i czekam ok tygodnia na pełną diagnostykę. Ciąża prawie tydzień starsza. Tak więc ja trochę już spokojniejsza. Czego i Wam życzę :)

To suuper!;))))
 
Kobietki a Ja z innej beczki duzo was tu i pomozecie,,,

Moja niki ma 25 msc I nie sklada zdan dwu slowych typu Daj to poloz tAm chce to ... porozumiewamy sie ze mowi jedno slowo
Google mowi ze dwu latek powinien zdania skladac
Jsk to bylo u waszych? Sadzilam ze jrsli slyszy trzy jezyki to powod ale nie , to nie powod mowia najnowsze badania ,chybs sie wybiore do logopedy
Ja bym nie przyeiazywala wagi bo mówią że każde dziecko się inaczej rozwija .Między moim synem ,a jego kolegą parę dni różnicy a ten całe zdania gadał ,a mój polslowka .Wszystko się wyrownalo .Nie wiem czy dwulatek do logopedy nie za szybko skoro rozwija się normalnie
 
reklama
Do góry