reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

U mnie jest prawie caly czas bol podbrzusza od czasu owulacji raz mocniejszy raz slabszy. Dzisiaj mam 3 dzien plamien 2 testy z rana pokazaly bardzooo blada druga kreske a popoludniu test wyszedl negatywny,wiec obstawiam zawahania hormonalne przed okresem albo bardzo wczesna ciaze
To zu pełnie jak u mnie.. zwariuje z tymi bólami podbrzusza.. :(
A mogłabyś wstawić zdjęcie pozytywnych testów? :)
 
reklama
Probowalam zrobic ale na zdj kompletnie nie widac tych kresek. Tak jak mowie sa bardzo bardzo blade. Na ten moment nawet jakbym chciala to nie mam jak bo jestem w pracy
Może po czasie ściemniały albo zrób zdjęcie z błyskiem to może będzie lepiej widać :) Oczywiście jak będziesz po pracy, a ból podbrzusza nadal się utrzymuje?
 
Może po czasie ściemniały albo zrób zdjęcie z błyskiem to może będzie lepiej widać :) Oczywiście jak będziesz po pracy, a ból podbrzusza nadal się utrzymuje?
Postaram sie zrobic. Co do brzucha to tak nadal boli na dodatek zauwazylam ze mnie na twarzy nie wysypalo a zawsze przed okresem moja twarz byla cala w tradziku
 
Postaram sie zrobic. Co do brzucha to tak nadal boli na dodatek zauwazylam ze mnie na twarzy nie wysypalo a zawsze przed okresem moja twarz byla cala w tradziku
Kurcze.. jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie..a kiedy planujesz powtórzyć test?
Mnie również ciągle boli brzuch, nagle zaczął boleć bardziej i dostałam biegunki ;/
 
Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie testowania jak owu i ostatnie przytulnie było we wtorek, bo później mąż wyjechal to po jakim czasie powinnam zrobić test?
 
Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie testowania jak owu i ostatnie przytulnie było we wtorek, bo później mąż wyjechal to po jakim czasie powinnam zrobić test?
Test ciazowy sie powinno robic w dniu spodziewanej miesiaczki jesli oczywiscie nie nadeszla. Mozna rowniez wczesniej ale wynik moze byc niewiarygodny. Na moim przykladzie zrobilam testy ciazowe przed spodziewana miesiaczka i wychodzila druga bardzoooo blada kreska ledwie co widoczna a pare dni pozniej nadszedl okres. Przed okresem hormony swiruja i moga dac taki wynik niestety. Dlatego najlepiej czekac do dnia spodziewanego okresu :)
 
Test ciazowy sie powinno robic w dniu spodziewanej miesiaczki jesli oczywiscie nie nadeszla. Mozna rowniez wczesniej ale wynik moze byc niewiarygodny. Na moim przykladzie zrobilam testy ciazowe przed spodziewana miesiaczka i wychodzila druga bardzoooo blada kreska ledwie co widoczna a pare dni pozniej nadszedl okres. Przed okresem hormony swiruja i moga dac taki wynik niestety. Dlatego najlepiej czekac do dnia spodziewanego okresu :)
Wlabsie bo można sobie narobić nadziei
 
reklama
Cześć dziewczyny! Widzę, że wątek dosyć "świeży". Wobec tego mam pytanie. Od razu zaznaczę, że zdaje sobie sprawę że to forum to nie wyrocznia ale po prostu już świruję. To już 3 cykl wielkiego oczekiwania ale pierwszy z takimi objawami (dla chcącego nic trudnego haha). Jakoś kilka dni po owulacji zauważyłam że brzuch mnie pobolewa dosłownie tak jakby lada dzień miała przyjść miesiączka i trwa to do dzisiaj, a jestem 4 dni przed okresem. Wczoraj odczuwalam delikatne kłucie jajnika dzisiaj to samo A do tego od dwóch dni mam objawy jakby na przeziębienie. Boli mnie gardło mięśnie a do tego mam lekki stan podgorączkowy. Mierzę temperaturę i z dnia na dzień rośnie o 0.2. Czuję się jak przed chorobą. Normalnie w tym czasie bolą mnie już piersi na miesiączkę a tymczasem są miękkieale za to bardzo gorące i ciągną lekko po bokach od strony pachy. Pewnie sobie to wszystko wkręcam... na test trochę za wcześnie A dodatkowo wstrzymuje mnie potencjalne rozczarowanie i chyba wolę jeszcze pożyc parę dni w nadziei że to jednak nie objawy przeziębienia albo zbliżającej się miesiączki. A może ktoś miał podobnie a potem okazało się że to ciąża?
 
Do góry