reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Ko
Czy któraś z Was przy zażywaniu duphastonu zauważyła wzrost wagi ? Wyczytałam gdzieś na innym forum...

Kurczę ja mam jeszcze kilkanaście do zrzucenia A tu się mają nowe pojawić? [emoji33]
Kochana ja biorę dupka już z rok i nie zauważyłam wzrostu wagi. Na plus na pewno jest to, że zlagodzil objawy pms i bóle przy @ :)
 
reklama
Czyli jak np się staram się o dzidziusia mogę przyjmować dupka i jakk się uda to będzie podtrzymywać i może. Np nie dojść do poronienia
 
Dokładnie tak, dupek i luteina tylko pomagają,
A dlaczego kazał odstawić te 9-10 dni przed @ ? Bo skoro może pomóc w utrzymaniu to myślałam że najlepiej brać przez cały cykl.
To jest na receptę czy normalnie i czuy to jest jakies dawki czy jakk to wygląda
Tak na receptę. A z dawkami to dokładnie nie wiem. Jak będę w domu to zobaczę ile kazał brać. Ale pewnie to będzie zależało od sytuacji.
 
A dlaczego kazał odstawić te 9-10 dni przed @ ? Bo skoro może pomóc w utrzymaniu to myślałam że najlepiej brać przez cały cykl.Tak na receptę. A z dawkami to dokładnie nie wiem. Jak będę w domu to zobaczę ile kazał brać. Ale pewnie to będzie zależało od sytuacji.
Nie można to brać cały cykl ponieważ podnosi on poziom progesteronu, co może zablokować owulacje :)
 
reklama
Nie zauważyłam, przyjmuję codziennie od początku ciąży, 7 miesiąc leci, a ja nie przytyłam jeszcze ani jednego kg [emoji6]
Czy któraś z Was przy zażywaniu duphastonu zauważyła wzrost wagi ? Wyczytałam gdzieś na innym forum...

Kurczę ja mam jeszcze kilkanaście do zrzucenia A tu się mają nowe pojawić? [emoji33]
 
Do góry