reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Moje też wszystkie białe jak śnieg, poza jednym który faktycznie wyglądał jak pozytywny. Może i coś tam było ale znów się nie utrzymało... dzisiaj z rana różowe plamienie. Pewnie się rozkręci. Chyba przez te upały nas wszystkie tak poprzestawialo. :) W przyszły piątek do lekarza, biorę skierowania na wszystkie badania i zobaczymy co tam będzie;)

Żeby upały miały wpływ, to musiałyby być jakaś chwile przed terminem owulacji. A z tego co pamietam w moim przypadku były po, wiec raczej nie mogę zwalić na wysokie temperatury[emoji848] stresować tez się nie stresowałam. No nic, czekam na @ i pójdę do ginekologa
 
reklama
Ale masz jeść cały cykl tylko odstawić 26??
Ohh i teraz nie wiem... Mi gin powiedział tylko "Przestać brać od 26.06 do 3.07." A 4 ma przyjść @. Więc osobiście zrozumiałam że tylko w tych dniach przestać brać...

A następna wizytę mam pod koniec lipca i nie mam jak dopytać
 
No to naprawdę nie wiem co Ci powiedzieć może miał coś innego na celu w Twoim przypadku? A nie możesz SMS do niego napisać?
A jak wy zazywacie ? No ja mam wstrzymane starania że względu na toxoplazmoze.

Nie mogę wysłać SMS bo to lekarz na NFZ... nawet numeru bezpośrednio do niego nie mam
 
Warto się wybrać do innego się sprawdzić bo naprawdę jeste to poważna sprawa. Ja brałam luteine i tak jak pisalam zarzywalam chyba os 16dc przez 10 dni odkładam i miała przyjść @ więc w całym cyklu jadłam luteine tylko 10 dni
A jak wy zazywacie ? No ja mam wstrzymane starania że względu na toxoplazmoze.

Nie mogę wysłać SMS bo to lekarz na NFZ... nawet numeru bezpośrednio do niego nie mam
 
U mnie też już kilka dni po terminie spodziewanej @. Jutro testuje znowu..idziemy na wesele.. i nie wiem czy mogę spożywać jakiś alkohol [emoji23] trzymam kciuki żeby nie przyszła @ do wszystkich które czekają[emoji110]
 
reklama
Dziewczyny, może inne zalecenia, bo inaczej u każdej wygląda sprawa zdrowia i co innego trzeba wyregulować. Ja brałbym tak, jak zalecił lekarz [emoji6]
 
Do góry