reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co lepsze? Pieluchomajtki czy może pieluszki?

reklama
Hej! Pytam czy lepsze pieluchomajtki czy może pieluszki? Bo niedługo rodzi mi się syn!
Zwykłe pieluszki póki syn chodzić nie zacznie. Później, z tego co u córki zauważyłam, o wiele wygodniejsze do chodzenia/biegania są pieluchomajtki (lepiej w kroczu leżały, dziecku było wygodniej chodzić - to tak z mojego doświadczenia powiem), a jeśli jeszcze będzie ci syn uciekał z przewijaka to o wiele łatwiej założyć takiemu pieluchomajtki gdzieś latając za nim po domu niż pampersa na leżąco. :D
 
Mi łatwiej założyć pieluche. Nienawidzę pieluchomajtek bo wycieka z nich wszystko. Niestety nie mają falbanek. Łatwiejsze to to też wcale nie jest. Przynajmniej dla mnie. Zresztą łatwiej mi zalozyc zwykła nawet na stojąco bo portki tylko w dół i jest na pupie a do pieluchomajtek musisz wszystko ściągać. Poza tym dla noworodka tylko pieluszki, nie ma pieluchomajtek.
 
Mi łatwiej założyć pieluche. Nienawidzę pieluchomajtek bo wycieka z nich wszystko. Niestety nie mają falbanek. Łatwiejsze to to też wcale nie jest. Przynajmniej dla mnie. Zresztą łatwiej mi zalozyc zwykła nawet na stojąco bo portki tylko w dół i jest na pupie a do pieluchomajtek musisz wszystko ściągać. Poza tym dla noworodka tylko pieluszki, nie ma pieluchomajtek.
To chyba zależy, które pieluchomajtki bo np. Pampers mają falbanki i bokami nic nie ucieka jeśli dobrze rozmiar dobrany.
 
Hej! Pytam czy lepsze pieluchomajtki czy może pieluszki? Bo niedługo rodzi mi się syn!
Dla maluszka tylko pieluszki (ja akurat polecam wielo, ale to moja prywatna opinia)
Jak syn będzie chodził, uciekał, itd., to wtedy będziesz się zastanawiać - dużo też zależy od budowy dziecka i wielu innych czynników - ale na takie zastanawianie się masz koło roku czasu [emoji6]
 
Noworodkowi pieluszki, później jak ci brzdąc będzie wierzgał i uciekał to sobie sama opracujesz co lepsze. Ja jestem na pieluchomajtkach. Dziecko w pewnym momencie zaczyna jarzyc i samo ci pomoże zakładać pieluchomajtki.
 
My przeszłysmy ma pieluchomajtki na etapie raczkowania. Dziecko z tych zywotnych, uciekajacych, nieprzewijakowych :-)
Czasami pieluchy w nocy na śpiocha.
Jeszcze nigdy nam nic nie wyciekło, chłonnosc i szczelność oceniam tak samo dla obu modeli.
 
reklama
Do góry