reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja osobiście nie ale przyjaciółka miała i teraz jest w 34tc i łożysko się podniósł samo miała się tylko oszczędzać podobno dzieje się tak że samo się podnosi w większości takich ciąż
A do którego tygodnia się podnosiło? Wiesz może kiedy lekarz okreslil, że już jest bezpiecznie?
 
reklama
Chodzi o nadreaktywną macicę, bardzo się spina i mam częste skurcze dość mocne. Są skurcze przepowiadające i one są ok, a ja mam cały czas jakby twarde podbrzusze a czasem mocno się spina i robi się dosłownie kamień. Jak leżę z nogami do góry to podbrzusze jest miękkie, a jak troche pochodzę i jakiś wysiłek czy stres od razu się spina [emoji26]
Hmmm..miałam to samo od jakiegoś 15 tygodnia ...tylko, że u mnie chyba stres mocno wpłynął na to...duphaston, aspargin a teraz luteina i aspargin...i jest znacznie lepiej..4 lipca wizyta u lekarza i zobaczymy czy łożysko się podnosi i jak z macica...
 
Mamusie a macie upatrzone już jakieś wózki albo po starszakach które się super sprawdziły?
Ja to bym chciała 3w1 ale jakoś nie mogę znajsc nic co miało by fajna zgrabna wersję spacerowa i fajne kolory .
 
Mamusie a macie upatrzone już jakieś wózki albo po starszakach które się super sprawdziły?
Ja to bym chciała 3w1 ale jakoś nie mogę znajsc nic co miało by fajna zgrabna wersję spacerowa i fajne kolory .
Tak, my już nawet kupilismy:D Baby Design Lupo 3w1. Używany ale w bardzo dobrym stanie, dobre opinie, może design nie jest jakiś wyszukany ale mam nadzieję, że będzie ok:)
 
Drogie Mamy
A jak Wasze maluszki wyglądają z aktywnością w dni upalne? Też macie wrażenie, że mniej się ruszają? Dziś jest znośnie jeśli chodzi o temperaturę i mam wrażenie, że malutka nadrabia za te upalne dni;)
 
reklama
Do góry