reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej. Dziewczyny, jakie witaminy bralyscie na początku ciąży? Co s może doradzcie?
Ja zaczęłam Prenatal Uno i nie wiem, czy powinnam jeszcze coś do tego czy wystarczająco w Nim składników chociażby kwasu foliowego? Zerknięcie fachowym okiem :) a może któraś z was brała...
 

Załączniki

  • IMG_20190714_180720.jpg
    IMG_20190714_180720.jpg
    142,2 KB · Wyświetleń: 45
Hej. Dziewczyny, jakie witaminy bralyscie na początku ciąży? Co s może doradzcie?
Ja zaczęłam Prenatal Uno i nie wiem, czy powinnam jeszcze coś do tego czy wystarczająco w Nim składników chociażby kwasu foliowego? Zerknięcie fachowym okiem :) a może któraś z was brała...
Ja cała ciążę brałam tylko femibion bo po prostu słyszałam że jest bardzo dobry a dodatkowo tylko magnez bo lekarka bardzo bała się skurczów i przedwczesnego porodu
 
Dziewczyny dziękuję za odzew :)
Mam znów pytnie.. haha :)
Małą karmię tak:
7-8 - 180 ml mleko
ok 11 - owoce/jogurt
ok 14 - 180 ml mleko
ok 17 obiad (albo cos 'naszego' albo sloik)
ok 20 - 180 ml mleko

CZY to jest ok? co zmienić?
Czy jej to wystarcza ? Od 20 do 7 rano nic nie je? Jak dla mnie to mało tego jedzenia... Tak naprawdę 3 mleka i 2 inne posiłki , mój głodomor by na tym pół dnia wytrzymał ;) może włącz jakąś kaszke z owocem ... powiem Ci ze ja nie patrzę bardzo na godziny, jeśli widzę że jest głodny to coś dostaje , ma 3 posiłki stałe ( a czasem i 4 bo nie zbyt chętnie pije mleko )i 3-4 razy mleko -150 ml. Często je kaszle hipp jaglana albo owsianka bezmleczną z owocami. Pomiędzy posiłkami lubi chrupki kukurydziane a i chlebek też chętnie zjada. Zawsze jak my coś jemy to muszę mu coś dać bo przecież serce go boli że kazdycm coś zjada a on nie :p
 
Czy jej to wystarcza ? Od 20 do 7 rano nic nie je? Jak dla mnie to mało tego jedzenia... Tak naprawdę 3 mleka i 2 inne posiłki , mój głodomor by na tym pół dnia wytrzymał ;) może włącz jakąś kaszke z owocem ... powiem Ci ze ja nie patrzę bardzo na godziny, jeśli widzę że jest głodny to coś dostaje , ma 3 posiłki stałe ( a czasem i 4 bo nie zbyt chętnie pije mleko )i 3-4 razy mleko -150 ml. Często je kaszle hipp jaglana albo owsianka bezmleczną z owocami. Pomiędzy posiłkami lubi chrupki kukurydziane a i chlebek też chętnie zjada. Zawsze jak my coś jemy to muszę mu coś dać bo przecież serce go boli że kazdycm coś zjada a on nie :p
Moj uwielbia owoce, my z mezem tez duzo jemy i na schodach dach mamy trzypoziomowy kosz wypelnioby nimi to se idzie i bierze coś i potem matka mu kroi. A u rodziców na dole wyciaga z miski owoce ze stołu. Ale tak dovrze to tylko z owocami. Zeby tak chciał jeść warzywa albo mieso. A tu tylko wchodza owocki
 
Moj uwielbia owoce, my z mezem tez duzo jemy i na schodach dach mamy trzypoziomowy kosz wypelnioby nimi to se idzie i bierze coś i potem matka mu kroi. A u rodziców na dole wyciaga z miski owoce ze stołu. Ale tak dovrze to tylko z owocami. Zeby tak chciał jeść warzywa albo mieso. A tu tylko wchodza owocki
Ciesz się i z owoców bo wszystko się może jeszcze zmienić .mój pierwszy jadł wszystko... nawet kapustę kiszoną, a teraz ma 9 lat i ma wybrane potrawy które zjada.
 
Jestem w pl i wybieram się na wakacje więc chce na ten czas zakupić obiadki dla synka.Maly ma skończony rok jakie polecacie z jakiej firmy?
Jaka polecacie kaszke do mleka?
 
reklama
nie napisałam wszytskiego widzę :)
w międzyczasie w ciągu dnia jest mus owocowy czy zwykłe owoce lub chrupki kukurydziane :)
kaszke czasem ok 20 tez zje :)

Ja się nie znam, głodzę?
w nocy staram się nie dawać cycka... ale casem dam;/
Ale dlaczego glodzisz? Uważam, ze jest ok. Kazde dziecko jest inne. Jak mala jest pogodna, dobrze przybiera jest ok. Marcelina nie je w nocy od 6mca życia.
 
Do góry