reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gratulacje Jagoda :) przypomnij proszę , który to był Twój transfer? Super, że się udało, to nadaje sens naszym staraniom i pokazuje że warto... :)
4 transfer, a drugi z drugiej procedury....
Nie wiem, czy ja już mogę się choć odrobinę cieszyć? Czy dopiero po którejś przyrastajacej becie?
Jak to jest dziewczyny, podpowiedzieć, co ile teraz betę robić? I która jest już pewniakiem?
 
4 transfer, a drugi z drugiej procedury....
Nie wiem, czy ja już mogę się choć odrobinę cieszyć? Czy dopiero po którejś przyrastajacej becie?
Jak to jest dziewczyny, podpowiedzieć, co ile teraz betę robić? I która jest już pewniakiem?
Pewniak to bijące serduszko, ale ja myślę, że wszystko będzie dobrze. Zasłużyłaś po takiej walce. [emoji8]
Teraz staraj się cieszyć i nie myśleć w czarnych barwach. [emoji123]
 
Zadzwoń do kliniki i zapytaj bo ja nie wiem czy mozna przy braniu sterydow itp
Dostałam informacje, że nie powinno być to niebezpieczne ale moja dr nie zrobiłaby tego osobiście. Czyli wszystko jasne ;)
Będę się migać narazie ;) aktualnie skończyłam antybiotyk na problemy intymne (ahhh te sterydy... wszystko się teraz mnie czepia) więc naciągane, że dopiero zaczęłam brać i jestem osłabiona :-D
 
reklama
Pewniak to bijące serduszko, ale ja myślę, że wszystko będzie dobrze. Zasłużyłaś po takiej walce. [emoji8]
Teraz staraj się cieszyć i nie myśleć w czarnych barwach. [emoji123]
Dziękuję kochana , wszystkim Wam dziękuję:)
Serio....po tylu latach....
Dziewczyny walczcie bo marzenia się spełniają!!!;)
 
Do góry