reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
No ja się właśnie nad tymi bodami ciągle jeszcze zastanawiam. A po ile sztuk ciuszków bierzesz do szpitala?
Myślę że po 4 szt będę brać ciuszkow dla małej w razie W mąż mi dowiezie :) A co do laktator też o tym myślę, ale też się wstrzymał, jak będzie trzeba to pojedzie i kupi. Jedynie co do karmienia to kupilam maść maltan na brodawki no i kapturki do karmienia.
 
A powiedzcie ,czy kupujecie już jakieś kosmetyki do pielęgnacji niemowlaka ? jeśli tak podrzućcie jakie ? bo ja zielonego pojęcia nie mam
 
Dziewczyny jeśli chcecie mamy wątek prywatny, możecie napisać wiadomość lub poprosić tutaj o dostęp @Mama1990
Tam się dzieje o wiele więcej, są wątki wyprawkowe, przepisy, porady itd
A powiedzcie ,czy kupujecie już jakieś kosmetyki do pielęgnacji niemowlaka ? jeśli tak podrzućcie jakie ? bo ja zielonego pojęcia nie mam
Z kosmetyków mam to:
20190715_175900.jpeg
 
Szczecin, ja już prawie doszłam do siebie,Matysia jest w inkubatorku już bez nCPAPu, choć w inkubatorku ma podłączony tlen gdy ma bezdechy. Dziś już odłączyli kroplówkę z glukoza więc jest na samym mleku.Opieka wg mnie bardzo dobra
Super ! Trzymam kciuki za melenstwo. Jeszcze trochę i ja zabierzesz do domku !
 
reklama
Do góry