reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny fotelik samochodowy dla starszego dziecka który dłużej potrzyma i najchętniej tyłem do kierunku jazdy, jaki polecacie? Taki dla dziecka 2 lata+ Cena mnie nie interesuje tylko bezpieczeństwo.

Edit. Dla dziecka który szybko rośnie w górę [emoji23]
 
reklama
A ile ma Twoj maluch? Tak mniej wiecej do 9-10mz karmienie w nocy jest normalne. Potem juz to tylko przyzwyczajenie, a nie potrzeba.
A ograniczenie nocnego karmienia jest mozliwe, ale musisz po prostu odmowic i przemeczyc sie 2-3 noce, bo bedzie bunt i placz, a potem spokoj.
Dziś kończy 10m. Próbowałam przemęczyć, ale on się coraz bardziej rozkręca i zaczyna płakać (a normalnie rzadko płacze). I robi to z zamkniętymi oczami jakby przez sen.
 
Dziś kończy 10m. Próbowałam przemęczyć, ale on się coraz bardziej rozkręca i zaczyna płakać (a normalnie rzadko płacze). I robi to z zamkniętymi oczami jakby przez sen.
A jakbys mu spróbowała podac mm? Moj potrafil sie budzic i ze 20 razy, spal ze mną, co pobudka to cyc. Tetaz daje mm i odkładam z miskiem i druga pobudka jak jest to juz biorę do lozks i daje cyca. Tak robie od kilka dni i poki co tyło dzis byla kiepska moc
 
Dziś kończy 10m. Próbowałam przemęczyć, ale on się coraz bardziej rozkręca i zaczyna płakać (a normalnie rzadko płacze). I robi to z zamkniętymi oczami jakby przez sen.
Zapewniam Cie - dwie nieprzespane noce (bo bedzie plakal i sie zloscil) i koniec karmienia nocnego. Wg mnie warto.
 
Dziewczyny fotelik samochodowy dla starszego dziecka który dłużej potrzyma i najchętniej tyłem do kierunku jazdy, jaki polecacie? Taki dla dziecka 2 lata+ Cena mnie nie interesuje tylko bezpieczeństwo.

Edit. Dla dziecka który szybko rośnie w górę [emoji23]
Ja mam Joie Stages 9-25kg i odradzam. Podobno najlepsze w tym przedziale sa axikidy.
 
u mnie to jest tak, że Anastazja wstaje w nocy 2x a czasem raz, przewraca się z zamkniętymi oczami po łózku więc ja daje cycka minuta i spi... na dniach zaczynam kombinować z wodą w razie czego... albo mm tylko nie śpię tam gdzie kuchnia i nie wiem jak to rozegrać by męża nie budzić? jak to się robi w nocy z mm? to grzanie wody i studzenie to wieczność i Anastazja rozbudzi się na całego..
Ja miałam zawsze odlana zimna przegotowana wode i tylko w czajniku podgrzewalam to co juz mialam przegotowane wczesniej i mieszalam. Teraz robie mleko na wodzie mineralnej.
 
Ja mam ten sam problem więc też chętnie się dowiem. Poza tym mój mały wierci się przez sen, raz jest w poprzek łóżka, zaraz wzdłuż, itp.
Wiercenie, budzenie się, nie upatrywalabym w głodzie bo u mnie raz Marcelina budzi sie srylion razy i nie wiadomo o co kaman a raz perzespi całą noc a ma zaraz 14mcy. Do tego to co ostatnio wyczynia w łóżeczku to kosmos, a rozwazalam zrobienie jej juz tapczaniku ale nie ma szans bo chyba spalaby na podłodze.
 
reklama
Do góry