reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja tak mialam po punkcji, a ze transfer mialam w trzecim dniu po punkcji to sie jeszcze nasililo. Maz mowil ze brzuch mi puchnie od srodka i ze trzeba na pogotowie. Ale ja go uspokajalam i przeszlo. Wydaje mi sie ze cos kolo tygodnia od punkcji to trwało u mnie...
@Oleczka27 czy ty dzis przypadkiem testujesz? Jak tak to trzymam mocno za ciebie kciuki!
 
Niby tak ale jakoś puki co mnie to nie pociesza :( nie mogę się już doczekać wizyty u Paśnika i co nam powie. Może on coś wymyśli i wreszcie się uda...
Też mam wizytę za 2 tyg i nie mogę się doczekać. Jestem ciekawa jaki ma plan dla mnie i czy od zadziała.. Wysokie nk brak niektórych kirow implantacyjnych i słabe nasienie męża. Jedna sniezynka czeka ❤️
Jakoś musimy dać radę..
 
Niby tak ale jakoś puki co mnie to nie pociesza :( nie mogę się już doczekać wizyty u Paśnika i co nam powie. Może on coś wymyśli i wreszcie się uda...

Wiesz on na pewno cos sensownego zaleci, a macie jeszcze zarodki wiec naprawde bedzie dobrze...
Ja mam ostatnie zarodki i robie w ciemno encorton i intralipid. A jak sie nie uda to i tak jade do niego.
Jak masz dobre przeczucia co do niego to mozesz byc spokojna.... a Ty mialas laparoskopie albo cos takiego? Pamietam ze Was naciskali na badania genetyczne... macie jeszcze 3 zarodki tak?
 
No u mnie zostaje:

estrofem 3 x 1
duphaston 2 x 1
prolutex 1 x 1 (wiec do testu musisz miec minimum 14 ampulek - policz sobie ile masz zeby Ci nic nie zabraklo)
neoparin (Twoja fraxiparine chyba) - mam 10 sztuk w domu wiec tez poprosze o recepte zeby potem na zlamanie karku nie leciec)
encorton mam w zapasie wiec nadal 2 tabl dziennie
Luteina dopochwowa

i to caly zestaw...
ja juz posprawdzalam i policzylam zeby nie bylo niespodzianek potem
No to bedzie musial mi lekarz wypisac prolutex cale opiakowanie bo mam tylko 7 szt i flaksiparine jesli zaleci to tak samo bo zostało mi tylko 2 szt
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
LIPIEC to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

2019-07-17 Oleczka27 beta
2019-07-18 cytrynka122 betaI
2019-07-18 Justyska13 transfer
2019-07-18 Dzoannna transfer
2019-07-22 cytrynka122 beta II
2019-07-25 cytrynka122 betaIII
2019-07-26 Pyśka9971 wizyta sreduszkowa
2019-07-26 TheKalinka84 beta
2019-07-26 Vinszka połówkowe
2019-08-08 Dzoannna wizyta w nowej klinice
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-12 Marzycielka7 wizyta w klinice
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-08-20 Kokoszka33 termin porodu
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
 
reklama
Oooco maz zazywal ze taka poprawa?
Przez ponad pół roku Clostylbegyt 1x i Fertilman Plus 2x2, witamina C. Przestaliśmy robić badania nasienia kilka miesięcy temu, bo wyniki się specjalnie nie zmieniały i lekarz stwierdził, że mąż odda świeże nasienie w dniu pick upu a w razie słabego wyniku zrobią separację albo biopsję z pobraniem materiału. Na szczęście nie trzeba było. :) Jutro dadzą znać, czy są blastki i ile.
 
Do góry