reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja co do poduszki „banana” ciążowego to odkąd spałam z nim w 1 ciąży tak śpię do tej pory :D muszę kupić nowego bo ten jest trochę wysłużony.


Za godzinę mam prenatalne. Stres jakich mało. Żadne śliwki mi nie potrzebne bo z nerwów byłam już z 5x w toalecie ;D oby wszystko było dobrze z moimi maluchami.
 
reklama
Ja co do poduszki „banana” ciążowego to odkąd spałam z nim w 1 ciąży tak śpię do tej pory :D muszę kupić nowego bo ten jest trochę wysłużony.


Za godzinę mam prenatalne. Stres jakich mało. Żadne śliwki mi nie potrzebne bo z nerwów byłam już z 5x w toalecie ;D oby wszystko było dobrze z moimi maluchami.
Będzie dobrze kochana nie denerwuj się, wszystkie trzymamy kciuki
 
Rany ale sie rozpisalyscie o tych sraczkach i zatwardzeniach. [emoji1785][emoji13] jakos tak nie moglabym sie az tak dzielic swoimi wizytami w toalecie, dobrze ze sie obylo bez zdjec [emoji23]
Tez musze sobie sprawic poduszke banana, super sie z nia spi, wczesniej tez uzywalam jeszcze dluuugo po porodzie az calkiem sflaczala [emoji13]
 
Zacznę jeszcze dziewczyny nowy temat Ale też wokół jedzenia. Czy są na forum dziewczyny z niedowaga poniżej 17 punktów w skali bmi?
Ruszyła wam coś waga?
Ja obecnie jestem pod kontrolą dietetyka. Bo mam jeszcze nietolerancje na laktoglobuliny, generalnie produkty odmleczne. I tak się zastanawiam czy obawy mojego lekarza dietetyka są już słuszne. Dostałam kurację wysokoproteibowa przez energydirinki dla osób niedozywionych.
Dodam że wcześniej sporadycznie jadłam mieso, ale dieta była bogata w straczki i ryby.:)
Uważacie że w ciazy da się prowadzić świadome i racjonalne odżywianie?
 
Ja miałam też problemy z zatwardzeniem. Od tego czasu codziennie robię sobie koktajl owocowy z chia i aktivią. Może nie wypróżniam się jakoś bardzo regularnie ale jest dużo lepiej i nie przeżywam katuszy w WC [emoji28]
Właśnie mój m mówił mi żebym zaczęła pic activie ale ja od urodzenia za jogurtami nie przepadam ... czasem monte zjem i tyle. No ale trudno, teraz dla własnego dobra będę musiała chyba zmienić przyzwyczajenia i jeść produkty, których nie lubię...

Uwaga. Póki co, zjadłam kilka śliwek i popilam szklanka mleka :D :D:D Mój na sam widok poleciał do wc:D:p a czy mnie coś ruszy ... ?? Zobaczymy

@Paryżanka Trzymam kciuki! ☺️✊✊ na pewno wsztseko będzie Ok ❤️ Pokaz później jakieś zdjęcia ;)
I pozostałym dziewczynom, również powodzenia życzę ☺️☺️☺️
 
@coco07 Ja zjadłam dwie śliwki i popiłam wodą, dobrze że kibelek mam blisko, bo ledwo dobiegłam. pomogło, ale ulga! Przesrany temat sobie wybrałyśmy [emoji16]
@Paryżanka trzymamy kciuki!
Ja pitole, Al zazdro ja mogę opier.... I kilo śliwek i wypić litr mleka i nic nie rusza. :( jak już bardzo nie mogę to pije senes rano i wieczorem. I już. Tylko to jakoś raje radę
 
reklama
Ja co do poduszki „banana” ciążowego to odkąd spałam z nim w 1 ciąży tak śpię do tej pory :D muszę kupić nowego bo ten jest trochę wysłużony.


Za godzinę mam prenatalne. Stres jakich mało. Żadne śliwki mi nie potrzebne bo z nerwów byłam już z 5x w toalecie ;D oby wszystko było dobrze z moimi maluchami.

Trzymamy kciuki daj znac co u maluszków :)
 
Do góry