reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stres

reklama
Mechanicznie nie ma jak zaszkodzić. Szyjka jest zamknięta. Jeżeli lekarz nie powiedział wprost, że proszę się powstrzymać, bo np jest skracająca się szyjka, ryzyko łożyska przodującego czy coś innego to jest to bezpieczne. Ja się bardziej obawiałam infekcji, pozatym większość ciąży jakąś miałam, dlatego używaliśmy prezerwatyw w ciąży. Co do tego bycia na plecach to poczytaj sobie, bo to już było sto razy wałkowane, chociażby na mama ginekolog.
 
Nigdy nie miałam oporów, bo w pierwszej ciąży dużo czytałam i wiedziałam, że seks dziecku nie zagraża, dopóki lekarz jasno go nie zabroni.
 
Niee miałam obaw.. bedzie wszystko dobrze :) myśle, ze takie kołysanie to nawet jest przyjemne dla malucha i idzie spać :D
 
Leżenie na plecach jeśli może zaszkodzić ,to tylko jak brzuch już jest duży ,czyli w 3 trymestrze ,jeśli lekarz nie powiedział że sex może zaszkodzić ,to nic się nie stanie ,tak jak dziewczyny wyżej pisały
 
reklama
Do góry