reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny,

Moje objawy to chyba bardziej brak objawów [emoji16] jedyne co to parcie na pęcherz i czasami cycki czuje, ale nie jest to uciążliwe. Gula w gardle była tylko przez weekend. Teraz tryskam energią [emoji3059]


Jestem po wizycie u lekarza z USG wyszło 6t 1d z miesiączki 6t. 4d więc nie wielka różnica ale najważniejsze bije serduszko [emoji173]

Super, że już jest serduszko [emoji173]️ i różnica faktycznie niewielka [emoji4]
 
reklama
Ja od paru dni dużo gorzej się czuję, mam okropne zawroty głowy, ciągle mi niedobrze i przez to boli mnie brzuch. Do tego mocniej zaczęłam znów plamić ale leżę twardo biorę leki i jestem dobrej myśli. Wczoraj tylko byłam u alergologa po leki na astmę bo musiał mi zmienić te które brałam dotychczas i ledwo usiedzialam...
 
Hej dziewczęta, dziś już czuje się lepiej nie mam skurczy, a jak mnie zaczął kłuć lewy cyc to aż się ucieszyłam :D W nocy co prawda słabo spałam, bolało mnie i się trochę martwiłam ale teraz jest lepiej, choć nadal krwawię. Do jutra na pewno będę leżeć, wzięłam od wczoraj luteinę dwa razy i trzymam kciuki żeby mi się udało.

Wiecie może ile czasu mniej więcej wchłania się luteina brana dopochwowo?
 
U mnie z objawów na pewno senność, codziennie koło 16-17 mam wielką ochotę na drzemkę. Mam też wrażenie, że bardziej się pocę w nocy. Żadnych nieprzyjemnych objawów i oby tak zostało. :)
 
reklama
U mnie ciągle te same objawy. W nocy bezsenność rano i wieczorem mega mdłości, odruch wymiotny aż ciężko cokolwiek mi z rana przełknąć. W porze obiadowe trochę lepiej wieczorem spowrotem ból żołądka. Senność w ciągu dnia i tylko bym leżała... Zero Energi a jutro trzeba iść do pracy niestety... Sobotę od rana całą przelezalam tak się słabo czułam... Tylko czekam aż te wymioty się rozkręca czego bym nie chciała bo jak przypomnę sobie pierwsza ciąże z wymiotami i szpital to masakra. .
 
Do góry