reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi :(

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Witam. Karmię piersią moją córkę już rok i dwa miesiące.. Niestety córka preferuje tylko lewa pierś przez co prawa jest znacznie mniejsza i w zdecydowanie gorszym stanie, boję się że tak już zostanie, wstydzę się rozebrać przed partnerem :((
Od początku miałam wrażenie że córce trudniej pilo się mleko z tej piersi, teraz jest jakby pusta :(( co robić?
 
reklama
Przystawiaj w innej pozycji. A po zakończeniu kp piersi wrócą do podobnych rozmiarów jak przed ciążą.

Wstydzisz się przed partnerem? No to tu coś nie tak i popracujcie nad tym ;)
 
Przystawiaj w innej pozycji. A po zakończeniu kp piersi wrócą do podobnych rozmiarów jak przed ciążą.

Wstydzisz się przed partnerem? No to tu coś nie tak i popracujcie nad tym ;)
Wina leży po mojej stronie bo partner nie ma z tym problemu ale kiedy ja wiem jak wyglądały przed, a jak teraz to chce ubierać się tylko w golf. Przybyło mi również parę rozstępów na udach i to jakoś mnie blokuje. Nie czuję się atrakcyjna.
 
Wiem o czym mowisz. Znam to z autopsji. Niestety miałam podobny problem. Moje dzieci wybierały prawa pierś przez co lewa była zawsze mniejsza o dwa rozmiary. Po karmieniu nie zrównaly się. Teraz w ostatniej ciazy syn obrał lewa pierś, a prawa odrzucił. Piersi są teraz podobnej wielkości. Nie widać różnicy. Gdybym wiedziała, że tak będzie to już w drugiej ciąży podałabym tylko lewa piers, a tak to bujalam się z tą symetria przeszlo 20 lat...niepotrzebnie podobnie jak Ty nabawiłam się kompleksów. Może jeszcze możesz rozbujac laktacja w drugim cycuchu jeśli jeszcze karmisz? Jeżeli nie, a będziesz w przyszłości planowała kolejna ciaze spróbuj przystawiac drugiego cycucha. Może zadziała tak jak u mnie. Teraz nie przejmuj się i zaakceptuj symetrii, bo nasi panowe naprawdę nie zwracają na to uwagi.
Witam. Karmię piersią moją córkę już rok i dwa miesiące.. Niestety córka preferuje tylko lewa pierś przez co prawa jest znacznie mniejsza i w zdecydowanie gorszym stanie, boję się że tak już zostanie, wstydzę się rozebrać przed partnerem :((
Od początku miałam wrażenie że córce trudniej pilo się mleko z tej piersi, teraz jest jakby pusta :(( co robić?
 
Wiem o czym mowisz. Znam to z autopsji. Niestety miałam podobny problem. Moje dzieci wybierały prawa pierś przez co lewa była zawsze mniejsza o dwa rozmiary. Po karmieniu nie zrównaly się. Teraz w ostatniej ciazy syn obrał lewa pierś, a prawa odrzucił. Piersi są teraz podobnej wielkości. Nie widać różnicy. Gdybym wiedziała, że tak będzie to już w drugiej ciąży podałabym tylko lewa piers, a tak to bujalam się z tą symetria przeszlo 20 lat...niepotrzebnie podobnie jak Ty nabawiłam się kompleksów. Może jeszcze możesz rozbujac laktacja w drugim cycuchu jeśli jeszcze karmisz? Jeżeli nie, a będziesz w przyszłości planowała kolejna ciaze spróbuj przystawiac drugiego cycucha. Może zadziała tak jak u mnie. Teraz nie przejmuj się i zaakceptuj symetrii, bo nasi panowe naprawdę nie zwracają na to uwagi.
Jeszcze karmię, ale jak rozbujac laktacje w drugiej piersi? Da radę to jeszcze zrobić?
 
reklama
zmieniaj pierś.... mialam kiedyś podobną sytuację i dopiero jak zaczęłam częściej przystawiać dziecko do piersi i jednocześnie zaczęłam brać środki na laktację (pro.la.ktan), to dopiero mi ruszyła produkcia pokarmu:)a tak to miałam dużo pokarmu w jednej piersi, zaś w drugiej tyle co nic....
 
Do góry