reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Swoją drogą ja będąc pod opieką enokrynologa, mając TSH 0,9 (przy niedoczynności, a nie nadczynności ;)) biorę Letrox 75.
Nie pamiętam kto ci przypisał 50, ale jeśli endokrynolog to zostaw, ale zrób trójkę i wybierz się jeszcze raz skoro ginekolog się nie zna.
Endokrynolog mi przepisał już pod ciążę, bo miałam tsh 6,190 a powiedziałam mu, że chcę starać się o dziecko a mam problem z płodnością.
 
reklama
Endokrynolog mi przepisał już pod ciążę, bo miałam tsh 6,190 a powiedziałam mu, że chcę starać się o dziecko a mam problem z płodnością.
Czyli dawka odpowiednia, bo pięknie spadło. Ja bym nie zmniejszała dawki tym bardziej w ciazy, gdy tsh lubi wzrastać, ale jeśli masz wątpliwości wybierz się do fachowca. Ja biorę 75, ginekolog widząc moje TSH nie ruszył mi dawki.
 
Czyli dawka odpowiednia, bo pięknie spadło. Ja bym nie zmniejszała dawki tym bardziej w ciazy, gdy tsh lubi wzrastać, ale jeśli masz wątpliwości wybierz się do fachowca. Ja biorę 75, ginekolog widząc moje TSH nie ruszył mi dawki.
Nie ruszę dawki, bo się boję że przez błąd ginekologa, który się na tym nie zna stracę dziecko [emoji846] Ja już lekarzowi powiedziałam jak mnie postraszył, że jestem pozytywnie nastawiona a on na to, że dobrze. Ten lekarz z resztą ma pół na pół opinie więc nie biorę sobie nic do bańki co mówi.
 
Nie ruszę dawki, bo się boję że przez błąd ginekologa, który się na tym nie zna stracę dziecko [emoji846] Ja już lekarzowi powiedziałam jak mnie postraszył, że jestem pozytywnie nastawiona a on na to, że dobrze. Ten lekarz z resztą ma pół na pół opinie więc nie biorę sobie nic do bańki co mówi.
Ciężka sprawa z tym TSH, lepiej wybrać się moim zdaniem na konsultację do ginekologa, który specjalizuje się też w endokrynologii, bo zarówno w jedną i w drugą stronę nie można przesadzać.
 
Dziewczyny, dostaje świra :( jutro z samego rana pojadę na betę ale mam złe przeczucia niestety. Nie każdej się udaje, moja beta z wczoraj jest niby w normie ale dość niska bo 240... może być tak, że ciąża jest młodsza niż wyliczam z okresu? Może miałam później owulacje? Tylko czemu to krwawienie...
 
Dziewczyny, dostaje świra :( jutro z samego rana pojadę na betę ale mam złe przeczucia niestety. Nie każdej się udaje, moja beta z wczoraj jest niby w normie ale dość niska bo 240... może być tak, że ciąża jest młodsza niż wyliczam z okresu? Może miałam później owulacje? Tylko czemu to krwawienie...

Ja tez mam 240 i owulacja najprawdopodobniej była 26 sierpnia. Może się osunąć, chodzi o to by beta rosła. Każda z Nas ma złe przeczucia niestety.
 
Potwierdzone! :)
IMG_20190813_205415.jpg

5+4 :) termin porodu na 10.04.2020r. Kolejna wizyta 9.09 - serduszkowa ❤️
 
reklama
Do góry