reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja dostałam 50 i taka biorę rano tylko jedna dziennie :) nie wiem jak spadło bo mam zrobić badanie pod koniec miesiąca
Z taką dawką bardzo szybko :) Mi w 6 tygodni z 6.190 zjechało na 0.813 więc Tobie zjedzie jeszcze szybciej, bo masz ponad 4. Mam jedną wielką kołomyję z tymi lekami. Niby brać ciągle tą dawkę co endokrynolog zlecił, ginekolog jojczy, że źle. Trzeba o pół zmniejszyć. Zbaraniałam... Zmniejszyłam. Wizyta u endo 4go września to najwyżej podwyższy.
 
reklama
Dziewczyny ta krew jest świeża, jest jej bardzo mało ja chyba po prostu podrażnilam miejsca intymne bo non stop się podcieram. Zobaczę jak będzie jutro.
 
Z taką dawką bardzo szybko :) Mi w 6 tygodni z 6.190 zjechało na 0.813 więc Tobie zjedzie jeszcze szybciej, bo masz ponad 4. Mam jedną wielką kołomyję z tymi lekami. Niby brać ciągle tą dawkę co endokrynolog zlecił, ginekolog jojczy, że źle. Trzeba o pół zmniejszyć. Zbaraniałam... Zmniejszyłam. Wizyta u endo 4go września to najwyżej podwyższy.
Ja bym brała tak jak kazała Endo. Mi ginekolog powiedział że tarczyca to problem endokrynologa dosłownie. Dała mi taką dawkę ponieważ powiedziałam jej że miałam pozytywny test ciążowy a wcześniej nie brałam nic na zbicie przed zajściem...
 
Z taką dawką bardzo szybko :) Mi w 6 tygodni z 6.190 zjechało na 0.813 więc Tobie zjedzie jeszcze szybciej, bo masz ponad 4. Mam jedną wielką kołomyję z tymi lekami. Niby brać ciągle tą dawkę co endokrynolog zlecił, ginekolog jojczy, że źle. Trzeba o pół zmniejszyć. Zbaraniałam... Zmniejszyłam. Wizyta u endo 4go września to najwyżej podwyższy.
Twój wynik to chyba jeszcze nie jest niedoczynność a nawet jeśli to ona jest moim zdaniem w skutkach nieco łagodniejsza niż nadczynność więc z dwojga złego chyba lepiej w te stronę ;)
 
reklama
Dziewczyny ta krew jest świeża, jest jej bardzo mało ja chyba po prostu podrażnilam miejsca intymne bo non stop się podcieram. Zobaczę jak będzie jutro.
Całkiem prawdopodobne, że to od podcierania o ile to nie z szyjki jest. Też 3 dni temu miałam otarcia od obsesyjnego podcierania ale bezkrwiście, piekło tylko przy siusianiu. Przeszło, bo już tak nie sprawdzam.
 
Do góry