reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziękuję :)
A do teraz to szczerze mówiąc fatalnie,w porównaniu z 1 ciąża to niebo a ziemia.Od 5 tyg biorę duphaston dwa dziennie i do niedawna był jeszcze 3 pęcherzyk który dopiero co się wchłonął:O jestem na zwolnieniu od początku. Teraz powoli dochodzę do siebie.Muszę się też ogarnąć dla córy ;)
O mamo wizja trojaczkow... chyba bym wcale po nocach nie spala ;)

Czulam sie tak samo jak Ty. Bardzo zle znosilam ciaze z blizniakami. Sto razy gorzej niż pierwsza (pojedyncza), tez na lekach od początku, tez male dziecko w domu. Odliczalam tygodnie byle do konca, a teraz moje szoguny ganiaja po chalupie i wszedzie psoca ;) chociaz w trudnych chwilach okres ciazy strasznie sie dluzy, to z perspektywy czasu widac, ze czas strasznie szybko leci.

Zycze Ci lepszego samopoczucia, duzo sily i spokojnej ciazy bez przygod :)
 
reklama
O mamo wizja trojaczkow... chyba bym wcale po nocach nie spala ;)

Czulam sie tak samo jak Ty. Bardzo zle znosilam ciaze z blizniakami. Sto razy gorzej niż pierwsza (pojedyncza), tez na lekach od początku, tez male dziecko w domu. Odliczalam tygodnie byle do konca, a teraz moje szoguny ganiaja po chalupie i wszedzie psoca ;) chociaz w trudnych chwilach okres ciazy strasznie sie dluzy, to z perspektywy czasu widac, ze czas strasznie szybko leci.

Zycze Ci lepszego samopoczucia, duzo sily i spokojnej ciazy bez przygod :)
Dziękuję Ci bardzo :)***
 
Hehe no właśnie nie ma to jak terminy w ciąży bliźniaczej ;) lepiej się nie przyzwyczajać :D a super! tak się właśnie zastanawiałam jakie szpitale wybierają mamy z tych okolic:) ja ostatnio zaspa ale jestem otwarta na zmiany:)
Dokładnie:-)
Na początku w razie co to miałam jechać na Kliniczna albo Zaspe gdyby coś za wcześnie się zadzialo. Osobiście byłam bardziej za kliniczna. Ale donosiłam do 36i6 :) i koniec końców urodzilam w domu i sami nas wywiezli do szpitala. Nie miałam nic do powiedzenia do którego bym chciała :D ale do najbliższego, bo wszystko na szczęście było w porządku z dziećmi i zresztą ze mną również.
Ja ogólnie też gorzej znosilam tą z bliźniakami ciążę. A wcześniej bylam w trzech pojedynczych;)
Życzę powodzenia, dużo siły i zdrówka dla Was.
 
Dokładnie:-)
Na początku w razie co to miałam jechać na Kliniczna albo Zaspe gdyby coś za wcześnie się zadzialo. Osobiście byłam bardziej za kliniczna. Ale donosiłam do 36i6 :) i koniec końców urodzilam w domu i sami nas wywiezli do szpitala. Nie miałam nic do powiedzenia do którego bym chciała :D ale do najbliższego, bo wszystko na szczęście było w porządku z dziećmi i zresztą ze mną również.
Ja ogólnie też gorzej znosilam tą z bliźniakami ciążę. A wcześniej bylam w trzech pojedynczych;)
Życzę powodzenia, dużo siły i zdrówka dla Was.
Ojej naprawdę :D Ale masz Gromadkę!:) super że wszystko wtedy dobrze wyszło
 
Ja też o wiele gorzej przechodzę ciążę bliźniacza. Mam idealne porównanie z pierwszą ciąża,bo termin porodu różnił się o tydzień. Pamiętam jak jeszcze we wrześniu pojechałam na wakacje z płaskim brzuchem i świetnym samopoczuciem , a teraz? Brzuch wielki był już przed pozytywnym testem z powodu wzdęć [emoji14] aktualnie jestem w 11 TC i mam chyba wszystkie objawy ciążowe prócz wymiotów (jednak mdłości są). A jak mi zapachy przeszkadzają.. mam nadzieję,że w 2 trymestrze się to uspokoi,bo oszaleje ;)
 
Ja też o wiele gorzej przechodzę ciążę bliźniacza. Mam idealne porównanie z pierwszą ciąża,bo termin porodu różnił się o tydzień. Pamiętam jak jeszcze we wrześniu pojechałam na wakacje z płaskim brzuchem i świetnym samopoczuciem , a teraz? Brzuch wielki był już przed pozytywnym testem z powodu wzdęć [emoji14] aktualnie jestem w 11 TC i mam chyba wszystkie objawy ciążowe prócz wymiotów (jednak mdłości są). A jak mi zapachy przeszkadzają.. mam nadzieję,że w 2 trymestrze się to uspokoi,bo oszaleje ;)
Tak u mnie też się ten termin różni bardzo niewiele. Powiem Ci że mój brzuch jest teraz jak w 6 miesiącu ! W 1 ciąży przytylam 25 kg wiec nie wiem co się teraz będzie działo..;)Jejku też mam nadzieję,jakieś światełko w tunelu widzę a teraz właściwie zaczynam 2 trymestr. Musi być lepiej..:)
 
Tak u mnie też się ten termin różni bardzo niewiele. Powiem Ci że mój brzuch jest teraz jak w 6 miesiącu ! W 1 ciąży przytylam 25 kg wiec nie wiem co się teraz będzie działo..;)Jejku też mam nadzieję,jakieś światełko w tunelu widzę a teraz właściwie zaczynam 2 trymestr. Musi być lepiej..:)
Hehe tez w 12tc mialam brzuch jak w 6msc pierwszej ciazy, a w 20tc jak w 9msc tuz przed porodem :D
Rosna dzidziusie, rosnie i brzuszek. Nie ma reguly co do wagi, raz tyjesz wiecej, innym razem mniej, wazne zeby dzieci jak najdluzej siedzialy w brzuszku i urodzily sie zdrowe :)
 
reklama
Do góry