reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U mnie to na początku miał być torbiel, raz było widać a raz nie, a gdzieś ok 8 tyg. dopiero konkretnie mi lekarka powiedziała.
 
widze, ze sasiadka ;)

podczytuje ukradkiem Wasz wateczek, bo jest spora szansa, ze nosze pod sercem dwojeczke ;)
czy moge sie dowiedziec jak szybko wiedzialyscie, ze to blizniacza ciaza ? strasznie jestem ciekawa czy oba sie zagniezdzily :)
Ja wiedziałam dopiero w 12tc, na wcześniejszym usg nie bylo widac dwojki.

Tylko moje samopoczucie wskazywalo na to, ze jest cos podejrzanego ;)

Kiedy idziesz na usg? Ktory to tc?
 
Ja wiedziałam dopiero w 12tc, na wcześniejszym usg nie bylo widac dwojki.

Tylko moje samopoczucie wskazywalo na to, ze jest cos podejrzanego ;)

Kiedy idziesz na usg? Ktory to tc?
ja na samym poczatku jestem, 5tc, usg mam umowione na 23.08
mialam stymulowany cykl, byly dwa pekniete jajka wiec licze na blizniaki ;)

A jakie mialas objawy, ze wskazywaly na ciaze blizniacza?
 
ja na samym poczatku jestem, 5tc, usg mam umowione na 23.08
mialam stymulowany cykl, byly dwa pekniete jajka wiec licze na blizniaki ;)

A jakie mialas objawy, ze wskazywaly na ciaze blizniacza?
Uu to jeszcze troche poczekasz ;)

Ja bylam w fatalnym stanie. Poczatki pierwszej ciazy byly ciężkie, ale dopiero blizniaki daly mi strasznie popalic. Potworne mdlosci, ospalosc, bol calego ciala jak przy najgorszej grypie. Ciezko bylo i jakos mi chodzilo po glowie ze to wszystko niesamowicie nasilone. No i bach, są :)
 
reklama
@Amica20 co u Ciebie? Sprawdzalas jeszcze czy wylapujesz podwojne tetno? Kiedy idziesz na usg?
Tefi samego dnia co do Was pisałam trafiłam do szpitala z bólami brzucha. Zrobiono mi usg i nie stwierdzono kolejnego płodu. Leżałam na podtrzymaniu i położna nie stwierdziła że to tętno, będzie jedną dzidzia, trudno jedna ale zdrowiutki ma być i lepiej niech siedzi jak najdłużej :)
Pozdrawiam mamusie :*
 
Do góry