reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Cześć! Byłam na monitoringu, w lewym jajniki ładny pęcherzyka 14- 15 mm w 11 dc. Endometrium 7.35. Wcześniejszy krwistek się sam wchlonal i nie ma śladu. Mam przyjść jeszcze w pn rano zobaczyć jak to wygląda rozmarowo. Nie mówili mi o żadnych zastrzykach. Zobaczymy :)
To trzymamy kciuki!

Ja poprzedni cykl stymulacja i 6 pęcherzyków - z obawy nie ryzykowaliśmy. Odstawione CLO i niestety brak owulacji.
Następny cykl znów clo :)
 
reklama
Dzisiaj 32 dc zaczęły się plamienia ale takie różowe bardzo skąpe, piersi bolą, brzuch momentami pobolewał ale tylko troszkę. Oby to nie był początek @.
 
Ja dziś 34 dzień cyklu nic nie boli... tylko czasem jajnik pobolewa. Boje się zrobić testu poczekam może jeszcze chwile. Wczoraj było mi mega nie dobrze.... Kropla28 - Trzymam kciuki żeby to nie była @.
 
Ja dzisiaj byłam na monitoringu. 14 dzień jeden pęcherzyk 20x17 mm i endometrium prawie 12. Za dwa dni powinien peknac. Zobaczymy. Mam nadzieję że już się uda
 
Ja dziś 34 dzień cyklu nic nie boli... tylko czasem jajnik pobolewa. Boje się zrobić testu poczekam może jeszcze chwile. Wczoraj było mi mega nie dobrze.... Kropla28 - Trzymam kciuki żeby to nie była @.
No niestety przyszła wczoraj cały dzień przeleżałam, okropnie się czułam jeszcze nigdy mnie tak brzuch nie bolał.
 
Dziewczyny czy któraś z was była na clo ale bez monitoringu. Mam zwiększyć dawkę do 3x1 ale nie będę mogła pójść na monitoring i zastanawiam się czy odpuścić ten cykl.
 
Hej dziewczyny. Biorę cło 3 cykl. I 3ci nieudany już straciłam nadzieję, że z tym lekiem się uda. Tymbardziej, że łącznie staramy się rok czasu już. Badania idealne. Czy któraś z Was może zna przypadek ciszy po odstawieniu cło? Bo już sama nie wiem co robić. Lekarz mi zasugerował udraznianie jajowodów. Wizytę mam w następnym tygodniu więc się może czegoś więcej dowiem
 
reklama
Hej dziewczyny. Biorę cło 3 cykl. I 3ci nieudany już straciłam nadzieję, że z tym lekiem się uda. Tymbardziej, że łącznie staramy się rok czasu już. Badania idealne. Czy któraś z Was może zna przypadek ciszy po odstawieniu cło? Bo już sama nie wiem co robić. Lekarz mi zasugerował udraznianie jajowodów. Wizytę mam w następnym tygodniu więc się może czegoś więcej dowiem
Jedna z grupowiczek zaszła w ciąże 2 msc po odstawieniu CLO. Swoją drogą ja staram się rok, a ogólnie jesteśmy zdrowi. Badanie nasienia męża super. :)
 
Do góry