reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie AMH

Dziewczyny cud [emoji7][emoji7][emoji7] w sobotę miałam termin miesiączki i nie przyszła [emoji16] miesiąc temu otworzyłam ten temat o niskim AMH (26lat- 0,66) teraz czeka mnie oczekiwanie .. pierwsze usg i strach żeby było wszystko dobrze [emoji17]Zobacz załącznik 1015274
No wodzisz
Spokój. Spokój. Możesz sama dla siebie zrobić bhcg i po 48 h je powtórzyć, i zobaczysz sama że przyrost będzie i spokojnie doczekasz do wizyty. I proponuje w 7tc. Bo pójdziesz wcześniej A tam pęcherzyk z cialkiem zoltym;) Akcji serca nie bedzie widoczna bo może być za wcześniej.
A tak. I zarodek , i serduszko, i pełnia szczescia:)
 
reklama
Tak właśnie planuje ok 7 tc jak wszystko będzie dobrze [emoji8] postaram się iść na betę ale ciężko bo pracuje od 7 do 15 więc najgorzej żeby cokolwiek załatwić [emoji21]
No wodzisz
Spokój. Spokój. Możesz sama dla siebie zrobić bhcg i po 48 h je powtórzyć, i zobaczysz sama że przyrost będzie i spokojnie doczekasz do wizyty. I proponuje w 7tc. Bo pójdziesz wcześniej A tam pęcherzyk z cialkiem zoltym;) Akcji serca nie bedzie widoczna bo może być za wcześniej.
A tak. I zarodek , i serduszko, i pełnia szczescia:)
 
Osobiście nie znam. Ja miałam 0,4 - później nie badalam.
Ale jak poszłam na 1sza wizytę potwierdzic ciaze (lub nie) usłyszałam od Pani Doktor , że mamy farta (pomijając niskie AMH , były rowniez inne czynniki ktore utrudnialy zajscie). To skwitowala, ze najlepiej wyslac pacjentke na invitro a co by tanio nie bylo to z KD...
Szans to nie ma kobieta która ma usunięta macice z cała reszta.
Nie dawno w ciazy byłaś . Może przypadek, może nie.
Dla pewności zrób kilka monitoringow cyklu. Próbuj owulacje wyczuć paskami i na usg czy jajo jest. Ja wiem, wiem, że AMH rowniez świadczy o jakości i ilości jajeczek, z roku na rok się obniża. Ja zaszlam nie wiem na jakim AMH , 0,4 było 2,5/3 lata wstecz. Czyli idąc tym tropem to mam niższe obecnie.
Nadzieja jest zawsze. Ja od 3 lat rozmyslalam o adopcji. I nadal jej w sumie nie wykluczam za 2-3lata. Póki co cieszę się tym co mam.
nie wiem kochana ale mam okropnego doła :( na usg mialam owo pecherzyk niby przy tak niski nie powinno byc a był -dziwne . Nie wiem co myslec ale jestem okropnie zdolowana :(
jesli mowisz ze mialas takie Amh to po 3latach zapewne spadlo i zaszlas moze i mi sie uda ah trzymajcie kciuki z mnie :(
 
reklama
Do góry