reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U mnie miesiąc po odstawieniu dopiero ruszyło.
U mnie po 4 miesiącach mimo że karmię. Iskra jak piszesz to jakby o mojej. Tylko cyc i basta. Koncert też zaliczyłam z cycem na widowni bo bilety kupione przed ciążą. Czasami to mi odpadają a teraz 6 miechów i ząbkowanie więc czuję się jak molestowana.
 
U mnie po 4 miesiącach mimo że karmię. Iskra jak piszesz to jakby o mojej. Tylko cyc i basta. Koncert też zaliczyłam z cycem na widowni bo bilety kupione przed ciążą. Czasami to mi odpadają a teraz 6 miechów i ząbkowanie więc czuję się jak molestowana.
Jaś ma 8 zębów:oops:. Czasem gryzie z uśmiechem na twarzy:rofl:.
 
Te Wasze dzieciątka mają tyle zębów :-o z kim nie rozmawiam to szok, a moja 2 na dole, 2 na górze i koniec, w wielkich bólach od dłuższego czasu próbują się przebić górne dwójki
U nas najpierw wyszły dwa na dole, potem wszystkie cztery na górze jednocześnie, teraz się przebiły dolne dwójki i chyba idzie coś dalej bo strasznie się slini, marudzi i pcha wszystko do buzi, tylko nie mogę zlokalizować gdzie bo nie da se zajrzeć do buzi. Nawet mycie zębów to dramat. Może macie jakieś sposoby?
 
reklama
U nas najpierw wyszły dwa na dole, potem wszystkie cztery na górze jednocześnie, teraz się przebiły dolne dwójki i chyba idzie coś dalej bo strasznie się slini, marudzi i pcha wszystko do buzi, tylko nie mogę zlokalizować gdzie bo nie da se zajrzeć do buzi. Nawet mycie zębów to dramat. Może macie jakieś sposoby?

Martyna zawsze ładnie sama otwierała buzię i pewnego dnia bunt, nie otworzy i koniec. To stajemy przed lustrem, albo siadamy i wtedy otwiera, ewentualnie myjemy razem
 
Do góry