reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Robiłam kiedyś z podobnego przepisu z Google i też były pycha.

U nas kryluja takie placuszki :
1 szkl kaszki manny
1 szkl mleka
Troszkę stopionego masła
Dwa starte jablka lub jeden poduszony banan
Dwa żółtka
Wszystko zmiksować
Dodać ubite białka
Wymieszać i kłaść większą łyżka na patelnię. Pycha! Uwielbiamy wszyscy i jest plus że są owoce i nie ma cukru
Ta kaszka ma być ugotowana tak? [emoji28]
 
reklama
Mniam knedle:). Szkoda że są z serem bo bym już się brała za robotę:p.
Co tam jeszcze ciekawego znalazłaś?
My lubimy Hallowenowe ciasto dyniowe, ciasto czekoladowe, krem z dyni piżmowej. Chłodnik litewski jest pycha, ale to bardziej na upały. I guacamole pycha:)
Lody sorbetowe przy mojej bezmlecznej diecie uratowały mi wakacje.
Dobry jest gulasz, lemoniada, oczywiście smothi, placki ziemniaczanec z sosem i takie kuleczki bawarskie do zupy krem. Minus urządzenia jest taki że jest głośne i moja odważna córeczka prawie padaczki z nerwów dostaje. Kończy się tak że jak gotuje to siedzi z kimś na balkonie.
 
reklama
Dobry jest gulasz, lemoniada, oczywiście smothi, placki ziemniaczanec z sosem i takie kuleczki bawarskie do zupy krem. Minus urządzenia jest taki że jest głośne i moja odważna córeczka prawie padaczki z nerwów dostaje. Kończy się tak że jak gotuje to siedzi z kimś na balkonie.
Heh, to mój się cieszy jak daję wysokie obroty. Ale jak śpi to nie włączam:).
 
Do góry