reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas też od jakiegoś czasu mycie zębów to jest dramat z tym że mam tą szczoteczkę zakładaną na palec i zastanawiam się i skłaniam coraz bardziej ku temu żeby kupić mu elektryczną o ile jest taka szczoteczka dla tak małych dzieci bo jak chcemy umyć zęby to włączam mu szczoteczkę męża bo moją już rozwalił więc moja już dawno jest w śmieciach i czasem ją chce wkładać do buzi i może taka szczoteczka miałaby prawo bytu No nie wiem A kiedyś naprawdę chętnie otwierał buzię do mycia zębów.
A tak poza tematem to polecam wam świetny przepis na placuszki z sera które dziś robiłam na śniadanie i o dziwo mój księciunio zjadł dwa są bardzo dobre i bardzo proste A robi się jej następująco:
Dałam pół kostki twarogu do tego dwa żółtka złamałam trochę swoje zasady odnośnie niedawania cukru i dałam cukier waniliowy ale na przyszłość muszę kupić mieloną wanilię do tego 2 płaskie łyżki mąki I to wymieszać dobrze to mąkę dałam jak wymieszałam już żółtka z cukrem i z serem a na koniec robiłam pianę z białek wymieszałam do tej masy serowej delikatnie i rzuciłam garść pokrojony drobno rodzynek i powiem wam naprawdę placuszki są pyszne smażyłam je Na niewielkiej ilości masła i żeby nie było że to jest mój przepis to jest to przepis z książki Ani Starmach
Placuszki mega oby posmakowaly synkowi następne spróbuje ciasteczka od @nieagatka
 
reklama
A co poza tym u Was:)?
Tak siedzicie cichutko jak mysz pod miotłą ;).
@walczaca o szczescie Ciebie też wywołuję do odpowiedzi:)

U nas wszystko ok. Mały ma prawie 13 miesięcy, od jakiegoś czasu pięknie chodzi (trzeba mieć oczy naokoło głowy ), jest małym glodomorem i ma 6 ząbków. Niedługo wracam do pracy więc powoli próbuje ograniczać Mu cycka, ale zmorą są niestety nocne karmienia i pobudki.
Czytam co u Was słuchać, ale raz na kilka dni dlatego mało się udzielam. Postaram się jednak poprawić
 
Dziewczynki jak było u was? Da się schudnąć bo kiepsko to widze. Przed ciążą 64 kg a teraz 6 miesięcy po cc 74 kg i ani hu hu nie może być mniej. Co robiłyście?
 
Dziewczynki jak było u was? Da się schudnąć bo kiepsko to widze. Przed ciążą 64 kg a teraz 6 miesięcy po cc 74 kg i ani hu hu nie może być mniej. Co robiłyście?

To bardzo indywidualne, ja zawsze miałam problem żeby schudnąć, a teraz dobija rok po porodzie i mam 5kg mniej niż przed ciążą, tylko ja jeszcze karmię piersią. Nie przejmuj się tym, urodziłaś, ciesz się tym. Kg jakoś zejdą. My musieliśmy z mężem zacząć od niedawna super zdrowo jeść, bo młoda woli z Naszych talerzy
 
reklama
Dziewczynki jak było u was? Da się schudnąć bo kiepsko to widze. Przed ciążą 64 kg a teraz 6 miesięcy po cc 74 kg i ani hu hu nie może być mniej. Co robiłyście?
Powoli samo zejdzie ... i mnie przed leczeniem było 66 podczas leczenia doszło do 76 , z wynikiem 73 zaczęłam ciaze , skończyłam 83 a teraz po porodzie stoję na 72 i w dół już nic nie chce iść ... za bardzo kocham słodycze:p co trochę schudne to znowu w górę i tak wkoło. Odpuść narazie sobie i ciesz się macierzyństwem.
 
Do góry