reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Już troszkę lepiej, wyplakałam najgorsze już chyba. Mąż wrócił wcześniej z pracy, kupił mi naleśniki. Tak więc posmuce się pewnie jeszcze trochę i pobieram do kupy, żeby walczyć dalej. Dzięki że jesteście!!!!
Warto walczyć, naprawdę warto... Przytulam i trzymam kciuki, następnym razem to będzie TEN !!
 
Jakiś serial dobry???? Nie wiem co lubisz ale mnie pochłonął True Detektiv(1sezon szczególnie), Ostre Przedmioty(mega, tylko nie wiem czy nie za ciężki na ten czas), Opowieść Podręcznej, a z komediowy h na netflixa jest fajny Pracujące Mamuśki. Nie wiem co tu jeszcze - może w szafach porządek zrób???No trudny to czas, ciężko coś wymyśleć, by nie zwariować. Trzymam kciuki✊✊✊
Też oglądałam opowieść podręcznej dość mocny
 
Czy któraś może mi wyjaśnić na czym polega transfer na cyklu sztucznym i ma naturalnym? Który jest skuteczniejszy?
Podobno statystycznie powodzenia po sztucznym lub naturalnym cykle sa niemal identyczne z malutka moze w 1 proc przewaga naturalnego.
na naturalnym masz swoją owulacje więc mniej leków i lekarz monitoruje kiedy pęcherzyk dojrzewa i będzie owulacja.. Na sztucznym nie ma owulacji, bierzesz estrofem od 2dc potem w odpowiednim dniu wlaczasz lutinus bądź luteine i transfer jest przeważnie w 5-6 dobie..
 
Podobno statystycznie powodzenia po sztucznym lub naturalnym cykle sa niemal identyczne z malutka moze w 1 proc przewaga naturalnego.
na naturalnym masz swoją owulacje więc mniej leków i lekarz monitoruje kiedy pęcherzyk dojrzewa i będzie owulacja.. Na sztucznym nie ma owulacji, bierzesz estrofem od 2dc potem w odpowiednim dniu wlaczasz lutinus bądź luteine i transfer jest przeważnie w 5-6 dobie..
A tobie jak się udało?
 
A tobie jak się udało?
Ja mialam crio oba na sztucznym i pierwsze beta nie drgnela a druga biochemiczna.. udalo mi sie ponad 6 lat temu po swieza transeferze 2 zarodki. To byl trzeci transfer, zawsze 2 zarodki, wtedy wogole nie mialam crio.. Intersujace jest to ze po drugim transferze mialam jeszcze 1 blastke ale kazali mi sie znow stymulowac gdyz byla w programie invitro do skutku ktorego warunkiem bylo transferowanie 2 zarodkow.. Teraz podchodze tylko na sztucznym gdyz mieszkam za granica I logistycznie podchodzenie na naturalnym bylo by prawie nie mozliwe gdyz wiecej wizyt potrzeba I nie da sie dat ET z wyprzedzeniem ustalic.. 1 proc jednak mnie nie przekonuje by sie upierac do natulanego cyklu, pewnie bardziej fakt ze mniej lekow trzeba..
 
reklama
Do góry