reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Jestem po wizycie, maluszek ma 3,37 cm, tętno 180. Pani doktor bardzo miła, ale... jelita maluszka są poza jamą brzuszną, ja jestem przerażona. Ogólnie pózniej już powiedziała, że takie rzeczy się zdarzają, że jelita mają prawo tak wyglądać do 12 tc ciąży, a jeżeli nie to... zaczęła opowiadać mi o wadach, operacjach... brak mi słów, nie pamiętam drogi do domu, bardzo się boję, bo skoro jest to normalne to po co mi o tym opowiadała... chciałabym zasnąć i obudzić się po prenatalnych. :(
Na tym etapie może tak być, nie denerwuj sie kochana.. bedzie ok.
Dziekuje [emoji8]Tak po cichu po cichu, to na dziewczynke, ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe. Mama jest bardzo zadowolona, bo marzy o wnuku ;)
Dzidzia sliczna i jest pierwsze rozpoznanie płci[emoji4] u mni mama to byla vy szczesliwa z wnuczki bo jak na razie ma 6 wnuków[emoji5]
 
10+4, wszystko jest ok teraz pozostało brać witaminki i czekać do prenatalnych. Z ciekawości, ile placicie za prenatalne?
 

Załączniki

  • received_410623186255988.jpeg
    received_410623186255988.jpeg
    42,6 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Ja do dr Kosacza, poleciła mi go koleżanka z forum [emoji6] super człowiek, wszystko tłumaczy no i ma spokój w głosie. Ja jestem zadowolona. No i pracuje na Lutyckiej [emoji6]
A Ty gdzie planujesz rodzić?
@Surgeres Ty pewnie na Polnej skoro do dr Grotowskiego chodzisz? [emoji6]
Niekoniecznie , ale zostawiam sobie taką możliwość jakos Polna mnie nie przekonała. Rozważam cesarkę tym razem ..
 
Do góry