reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

U mnie dzisiaj ok. 95/65 po wypiciu szklanki coli i pol napoju izotonicznego. Do tego co chwile jem bo inaczej mnie muli. I to nie przegryzka tylko albo wielka bulka z czyms albo zupa albo dwie kanapki no i obowiazkowo mars. I tak co 1-2 godziny. Boje sie stanac na wage.
Mam rozumieć że co 1-2 godziny jesz Marsa? Hihi dobra jesteś :)
Ale mi zrobiłaś teraz smaka na Snickersa matko nie jadłam go z 5 lat a za młodu uwielbiałam!!!!!! Ale nie mogę się skusić bo jak zacznę młucić słodkie to znów przytyje z 17kg i potem zrobię oczy kota ze Shreka :) :) :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czekamy na oficjalne zakmniecie przez administratora, pisalam, ze w okolicy srody ma juz byc zamkniety :)



ja albo spie albo rzygam :(
jestem tak zmeczona, ze snuje sie jak cien.
funkcjonuje na jakies 10% normy



u mnie kazdy napoj powoduje pogorszenie i rzyg :(

jestem po prenatalnych, dzidzius wyglada na zdrowego, wszystkie pomiary pieknie w normie, i wyglada na to, ze mam dziewczynke :)Zobacz załącznik 1023470

Gratuluje dziewczynki [emoji8]
 
czekamy na oficjalne zakmniecie przez administratora, pisalam, ze w okolicy srody ma juz byc zamkniety :)



ja albo spie albo rzygam :(
jestem tak zmeczona, ze snuje sie jak cien.
funkcjonuje na jakies 10% normy



u mnie kazdy napoj powoduje pogorszenie i rzyg :(

jestem po prenatalnych, dzidzius wyglada na zdrowego, wszystkie pomiary pieknie w normie, i wyglada na to, ze mam dziewczynke :)Zobacz załącznik 1023470

Wspaniałe wieści [emoji106] gratki [emoji8]
 
Jak się laski czujecie, jest po 18.00 więc pewnie odzywaja się mdłości, u mnie lekka niestrawność popołudniowa ale mdłości o dziwo nie ma. Powoli idzie ku lepszemu. Powoli... Bez szału. Częściej odczuwam głód i to tak przeszywajacy że nie idzie z tym wytrzymać. Odgłosy takiego burczenia jakbym dwa dni nie jadła. Zjem bułkę na śniadanie a za 2 godziny burczenie głośne że osoba obok słyszy. Nie chcę tyle jeść ale gdy nie zjem mdli mnie. Na szczęście nie pcham słodkiego w siebie nie chce powtórzyć błędów przeszłości hihi. Nie wystarczają mi takie porcje jak dotychczas. kiedyś potrafiłam pół dnia na bułce przepynkac. Przeraża mnie to i jestem ciekawa sobotniego ważenia bo robię to co tydzień. Na razie było dobrze bez przybytku, jak teraz przytyje z kilo w tydzień to się załamie. Chudlam kilka razy w życiu i to po 25 kg, po 20kg, 15kg wiem ile potrzeba pracy by było widać efekty, ile wyrzeczeń. Chce więc teraz oszczędzić sobie znów katowania się po porodzie dieta i ćwiczeniami. A wiem że jeśli dużo przytyje to nieuniknione bo nie lubię siebie w rozmiarze 42 lub 40. Idealnie jest gdy mam to 57kg
 
Cześć dziewczyny. Można jeszcze dołączyć? Czytam Was od początku, ale ze względu na poronienie w kwietniu bałam się wcześniej pisać. OM 15.07 termin porodu 22.04, choć wg Usg dzidziuś większy i termin na 16.04, słyszałam serduszko, Fhr 170. Pozdrawiam wszystkie serdecznie
witaj, mamy ten sam OM i podobne doswiadczenia, tym razem dla nas obu zaswieci slonce :)
 
reklama
Do góry