reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

U nas wszystko super, mały w nocy budzi się raz wiec nocki mamy piękne :D katarek już mieliśmy ale po tygodniu przeszło, w przyszłym tygodniu czeka nas 2 szczepienie
 
reklama
U nas też narazie wszystko ok. Mój starszak od tygodnia w domu bo złapał w szkole wirusowke. Ale Młoda zdrowa i po szczepieniach bez żadnych objawów typu gorączka czy opuchlizna nóżki. Pięknie przesypia noce i też niestety walczę z ciemieniucha. Ale już malutko zostało naszczescie więc myślę że to tylko kwestia 2 dni i będzie koniec. Na spacery wychodzimy codziennie tylko gdy pada to odpuszczamy. Oby tak zostało, pięknie się rozwija uwielbiam jak że mną rozmawia, śmieje się na mój widok, pięknie leży i podnosi główkę na brzuszku. Kocham ją nad życie moja wymarzona córka. Mojego syna też kocham. Ale jest starszy i już nie chce się tak pouczyć jak moje 3 miesięczne szczęście. Pozdrawiam i życzę mało stresujacych dni z maluszka i.
 
Cześć Wszystkim [emoji4]
U Nas Alesio rośnie jak na drożdżach i wchodzimy w rozmiar 68! Co do chorób bo niestety już raz miał katar i teraz znowu, a do tego podejrzenie że może się rozwinąć zapalenie krtani, bo tak brzydko czasem kaszle. Jutro idziemy na kontrolę do pediatry. Poza tym to wszystko jest ok. Mały bardzo dużo się śmieje, gaworzy, ale nie lubi być sam. :) No i coraz lepiej trzyma główkę, chociaż leżenie na brzuszku średnio lubi. [emoji1]
 
U nas też głużenie pełną parą. Dziś nawet pierwsze śmianie w głos (ale my dopiero 2m więc u was pewnie już codzienność) [emoji6]

Jak choroby? Lepiej już?
 
U nas też głużenie pełną parą. Dziś nawet pierwsze śmianie w głos (ale my dopiero 2m więc u was pewnie już codzienność) [emoji6]

Jak choroby? Lepiej już?

Tak, na kontroli okazało się, że osłuchowo jest czysty i za tydzień idziemy na szczepienie bo trochę Nam się uzbierało zaległości przez te choroby.
 
Meldujemy się po szczepieniu. Mały ma 7300 i długi 67 cm. Głowa za dużo urosła i mamy iść na usg główki [emoji853] poza tym wzmożone napięcie nie ustąpiło i konieczna rehabilitacja. Martwi mnie to wszystko. Zdziwiło mnie tez to, ze mamy już rozszerzać dietę. Fakt, że 4 miesiące skończone ale myślałam jeszcze poczekać co najmniej do 5 miesiąca. Malutki był generalnie zadowolony, trochę popłakał ale szybko mu przeszło. Teraz słodko śpi, a ja co chwile mierze temperaturę bo po wcześniejszym szczepieniu miał.
 
Meldujemy się po szczepieniu. Mały ma 7300 i długi 67 cm. Głowa za dużo urosła i mamy iść na usg główki [emoji853] poza tym wzmożone napięcie nie ustąpiło i konieczna rehabilitacja. Martwi mnie to wszystko. Zdziwiło mnie tez to, ze mamy już rozszerzać dietę. Fakt, że 4 miesiące skończone ale myślałam jeszcze poczekać co najmniej do 5 miesiąca. Malutki był generalnie zadowolony, trochę popłakał ale szybko mu przeszło. Teraz słodko śpi, a ja co chwile mierze temperaturę bo po wcześniejszym szczepieniu miał.
Bloomka jak to rozszerzać dietę?[emoji33]Przecież jelita jeszcze nie są gotowe, błagam Cię poczytaj, nie funduj dziecku na starość problemów z jelitami. Pomijam że to niezgodne z zaleceniami who, lekarz chyba powinien się mocno doedukowac. Piękna wagę macie [emoji1]
 
Bloomka my też że wzmozonym napięcie.
Bloomka jak to rozszerzać dietę?[emoji33]Przecież jelita jeszcze nie są gotowe, błagam Cię poczytaj, nie funduj dziecku na starość problemów z jelitami. Pomijam że to niezgodne z zaleceniami who, lekarz chyba powinien się mocno doedukowac. Piękna wagę macie [emoji1]
Ja czytałam że zalecenia między 17 a 26 tyg życia .
Wiec może jej lekarz ma jakieś powody żeby tak zlecić ?

Ja sama niewiem kiedy zacznę .
Ale zostawię to dla siebie :)
Bo niechce niepotrzebnych niedomówień :)
 
Ostatnia edycja:
@bloomka przypomnij proszę kiedy urodził się synek?waga i długość piękne ;)
Co do rozszerzania diety,to czytałam,że powinno się to zacząć robić po 6 miesiącu.Tego się trzymam.W sumie mój pokarm to najlepsze co mały może ode mnie dostać,a zdąży jeszcze zapoznać się z innymi smakami ;) Oczywiście każda mama na swój rozum,ale jeśli jest chociaż małe prawdopodobieństwo,że mogę małemu zaszkodzić,to odczekam jednak te 2 miesiące dłużej :p
My drugie szczepienie mamy 4.11.Pierwsze przeszło pod znakiem spania i w sumie braku apetytu.Dobrze,że mąż będzie z nami bo ostatnio się zbeczałam i bardziej to przeżyłam niż syn.Moje hormony zdecydowanie nie wróciły do normalności po ciąży-płaczę w sytuacjach,które wcześniej mnie kompletnie mnie nie ruszały.
 
reklama
Synek urodził się 12 czerwca czyli idzie 19 tydzień. Karmie go w tej chwili tylko mm, może dlatego dr kazała już rozszerzać, nie wiem. W tym szoku nie zapytałam. Ale ta sama doktorka przy córce dwa lata temu mówiła żeby rozszerzać dopiero po 6 miesiącu. Bądź tu mądry człowiek [emoji848] wstrzymam jeszcze, poczytam, podowiaduje się.

Wczoraj w nocy gorączka i dzisiaj rano tez. Czyli tak samo jak po wcześniejszym szczepieniu. Marudny, biedny musi odchorować. Dzisiaj siedzimy w domu i tulimy się.
 
Do góry