reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

reklama
Martwi mnie ten ból brzucha, 3 lata temu jak staralam się o dzidzie to właśnie w 5 cyklu miałam taki ból już prawie od owulacji, byłam pewna że się nie udało i że to przed @ już boli A jednak wtedy 3 dni przed @ test pozytywny
 
Hey dziewczyny mam nadzieję że mnie przygarniecie po 7 latach powrót i staranie się o dzidziusia młody oznajmił że chce mieć rodzeństwo heh no to działalismy 15.10 z zaskoczenia dzień przed owu bo cykle mam 28 dni i ani dnia dłużej krócej.
4 dni po zblizeniach jajniki strasznie bolały sutkow nie bylam wstanie dotknąć często WC I bol podbrzusza dodam jeszcze że z M ukladalismy kafle więc troszkę się nadźwigałam mrowienia ciagniecia w dole podbrzusza
5 dzień zbierając że schodów aż mnie na pół zginęło tak mnie chwyciły jajniki
Wczoraj lekkie mdłości i lekki bol głowy
Dzisiaj lekkie pobolewanie jajników @ za 7 dni obyy jej nie bylo

I bądź mądry i pisz wiersze
 
Cześć dziewczyny! Ja jestem po poronieniu w lipcu w 1 cyklu starań 6tc. Odkąd możemy się znowu starać to się nakrecalam na ciąże jak szalona zawsze widziałam u siebie jakieś objawy o niczym innym nie myślałam jak wariatka jakaś :p i w tym cyklu odpuściłam totalnie zero myśli żadnego szukania objawów. Pare dni po owulacji miałam bardzo bolesne sutki i nic więcej dzisiaj przypada termin mojej @ ale 4 dni przed zrobiłam sobie test i wyszły dwie kreseczki co prawda nie takie same wyraźne bo troszke słabsza wyszła ale jest :) Wszędzie czytałam żeby odpuścić sobie nakręcanie się i myśli o ciąży i tak tez zrobiłam chociaż do łatwych zadań to nie należy :p Wierze ze Wam wszystkim się uda! I już niedługo zobaczycie swoje upragnione dwie kreseczki tego Wam życzę! :)
 
reklama
Do góry