reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

U nas w sklepie jest płac zabaw i chowanie się i uciekanie. Mega frajdę z tego sobie robi. Teraz ciężki czas będzie kiedy teoretycznie nie można ciężkiego nosić a tu taki klocek 15 kg i jeszcze do tego wiercący się[emoji85]

Właśnie czy wy tez patrzycie na to żeby nie podnosić ciężkiego. Bo przy dwu latku nie da się żeby go nie podnosić [emoji85]

Ja noszę synka. Ma 17 m-cy i waży ponad 14 kg. Ma nogę w gipsie więc nie mam za mocno wyboru...
 
reklama
U nas jak dziewczynka to Oliwia/Liwia. Z resztą do 7 msc ciąży synek miał być córeczka i miała być Oliwia :p na chłopca pomysłu brak
My też chcemy Liwkę! Tzn bardziej ja... Mąż woli Lilię. Ale może go jeszcze urobię :>
Do pewnego momentu bardzo podobała nam się Ofelia, ja nadal jestem zakochana w tym imieniu, a szanownemu się odwidziało wrrr...
 
Dzwoniłam się do kliniki. Oczywiście najpierw info że nie ma terminu ale po info o plamieniu wcisnęli na 12.30
mąż zwrócił z drogi do pracy, zostanie z małą
Masakra.
Zaczynam pracę po macierzyńskim i takie akcje od razu
 
A co do waszych objawów, jak czytam o wymiotowaniu albo spodniach, które cisną, to dla mnie to jakiś kosmos :D
Ta ciąża przebiega zupełnie inaczej niż poprzednia, z synkiem wcześnie zaczęłam wymiotować, sporo schudłam bo jedyne co potrafiłam przełknąć to colę i suchy chleb i to dopiero późnym popołudniem... Piersi.... nawet prysznic mnie "bolał".
Teraz jedyne co mi dokucza to ten okropny posmak w ustach i zmęczenie level 10000000000. Jak za szybko się podniosę albo jak poruszam jakiś temat, który wywołuje u mnie emocje, tudzież gniew, potrafi zakręcić mi się w głowie. Piersi miękkie i totalnie niebolące. Mam nadzieję, że nie zwiastuje to niczego złego!
Pierwsza wizyta 8.11
 
reklama
Hej, dziewczyny pozwólcie że się do Was przyłącze [emoji846]
Może nie będę tu zawzieta staraczką, ale mam nadzieję, że w Waszym towarzystwie uda się szybciej zobaczyć 2 kreski [emoji3526][emoji3526]
Kilka słów o mnie,
Mam na imię Gabrysia, mam 23 lata, synka 4,5 letniego i narzeczonego.
No i czekamy, czekamy na upragnioną druga kreseczke.
Bez żadnej spiny, liczymy na naturę i że się uda. Dajemy sobie czas na spokojnie [emoji846]

Ostatnia owulka była u mnie 23-24.10 no i się poprzytalalismy [emoji3526] czekam już z niecierpliwością żeby zrobić test, a być może druga się pojawi.. [emoji3526][emoji3526]
Dziś rano obudziłam sie z lekkim bólem podbrzusza, ale.. Nie nastawiam się, lecz myślimy [emoji3526][emoji3526]

Pozdrawiam Was wszystkie [emoji3526]
 
Do góry