reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Joaszka nie wiem co Ci napisać bo natura bywa okrutna. Najpierw daje nadzieję a później takie nieszczęście ..:( mam nadzieję że trafisz na empatyczny lekarzy i pielęgniarki które z dobrocią na sercu się Tobą zajmą.
idę do prywatnej kliniki. robią zabiegi na nfz.
Miałam tam w czerwcu rodzic...
 
reklama
idę do prywatnej kliniki. robią zabiegi na nfz.
Miałam tam w czerwcu rodzic...
Rozumiem jak się czujesz. Ja wtedy myślałam sobie ze jeśli miało się urodzić chore albo miałoby stać to się później to lepiej teraz. 3 miesiące i znów będziecie mogli się starać tak jak my. Trzymam kciuki mocno za was!
 
Ja też tak miałam po CC [emoji4]
O 18:30 miałam CC, a o 1 w nocy już mnie "pionizowali" i na zwykłą sale. Co 4h musiałam wstać i iść po leki przeciwbólowe w ramach rehabilitacji aby się ruszać a nie tylko leżeć. Mój Mąż to niezły śmieszek więc wiele razy musiałam się kulic bo szwy ciągnęły a ja się śmiałam następnego dnia. Ja ogólnie dobrze wspominam CC i teraz tez będę miała bo mam wskazania okulistyczne.
Dużo pewnie zależy od tego co jest w głowie i myślę że może samego zabiegu. Mi rana bardzo dobrze się goiła, jak położona przyszła do domu w 5 dobie po chorobie to była w szoku jak ładnie się goi i jak wyprostowana chodzę [emoji85]
A mogłabyś napisać, jaką wadą wzroku jest podstawą do kierowania na cc?
 
Mam problem z siatkówka i stwierdzona makulopatie. Ogólnie wada nie do korekty, chodzę też bez okularow. Widzę rozmazany obraz w lewym oku centralnie. Prawe jest ok. W poprzedniej ciąży około 10 tygodnia nagle pogorszenie w obydwóch oczach i ledwo widziałam a około 20tygodnia wróciło do normy . Boję się co będzie w tej ciąży. Pogorszenie wynikało z obciążenia organizmu ciąża więc lekarze nie są w stanie przewidzieć jakie bylyby skutki porodu naturalnego i dlatego skierowanie na CC.
A mogłabyś napisać, jaką wadą wzroku jest podstawą do kierowania na cc?
 
Nie wiem czy jestem jakaś szalona, ale mam nadzieję że będę mogła urodzić naturalnie :oo::oo:
Ja też. Już raz rodziłam naturalnie bez znieczulenia i z oksytocyna. Był to dla mnie straszny koszmar, ale i tak nie zamieniłabym tego na cc. Wiadomo jeżeli dzieciątko będzie duże albo pojawia się jakieś problemy w trakcie to zdrowie maluszka najważniejsze i wtedy pójdę na CC, ale mam nadzieję, że uda mi się naturalnie.
Z góry mówię, że nie hejtuje osób które od razu decydują się na CC. Uważam, że każda kobieta powinna mieć prawo wyboru i jest to jej indywidualna decyzja
 
reklama
Dziewczyny a macie już widoczne brzuchy? Ja dziś 8+6 i mam wrażenie że jest wielki jak na ten czas.. Niedługo będę wchodzic przez drzwi to będzie brzuch brzuch brzuch i dopiero ja :(
Screenshot_20191028-131442.jpg
 
Do góry