reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Tak naprawdę nie odzywalam sie bo nic nie wiedzialam to tego usg dzis rano, balam sie strasznie ale cale szczęście narszie jest ok
!!!! Cudownie, bo ja już się stresowałam, że długo się nie odzywasz [emoji3525] [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Robia mi bete zeby sprawdzić czy jest przyrost i ciąża sie rozwija, tak zadecydowali lekarze. Wczorajszy lekarz to ulomny jakis byl. Twierdził że jest sam pęcherzyk tylko widoczny wiec bylam przerażona. A dzis lekarz powiedział i byl w szoku ze takie usg wczoraj bylo, ciąża pojedyncza zywa z echem zarodka. I slyszalam serduszko przez 2 sekundy ale dal mi posłuchać. Az musiał mnie prosić zebym nie oddychala tak gleboko z wrażenia [emoji23][emoji23] tyle co sie strachu najadlam wczoraj to nie wyobrażacie sobie
 
reklama
Co do porodu, to chcialabym naturalnie. Nie mam traumy po 2 pierwszych, a drugi porod to byl ekspres. Mysle, ze czy cc czy sn w duzej mierze zalezy od kobiety. Mam znajoma, ktora miala 2 razy cc na zyczenie (nie wiem jak bylo to zalatwiane), ale wiem ze ona w zyciu nie urodzilaby sn. Miala taki paniczny strach przed sn.
 
Dziewczyny, czy wam też się słabo robi pod prysznicem? Wodę ustawiam letnia, drzwi otwarte żeby para się nie zbierała - na szczęście mieszkamy sami :D a mimo to robi mi się słabo i włosy ekspresowo muszę myć..
 
U mnie wyniki są jeszcze tego samego dni popołudniu. Może uda Ci się zrobić do środy. Chyba czas na L4???
Chyba czas... Hmm, u mnie też są w ciągu jednego dnia takie zwykłe, ale słyszałam, że te na toksoplazmozę, HIV itp. to trwa trochę dłużej. Zobaczymy, jeśli nie będzie do tej środy, to pójdę z nimi na kolejną wizytę, którą mam na NFZ za ponad tydzień [emoji846] Hmm kurcze, tak mi łyso, że niby mam urlop i jutro nie idę do pracy???
 
Nie prawda mój miał 4330 kg i 59cm i od początku było wiadomo że będzie duże dziecko nie miałam żadnych szans na CC od razu mówią młoda zdrowa rodzimy SN [emoji12]i całe szczęście choć skrycie chciałam CC ze strachu. Jak to mi lekarz powiedział nie waga a cm obwodu główki to największy problem [emoji12]dlatego mój miał lekkie przedgłowie po porodzie bo ciężko przez kości przechodził i zdeformowaą główkę ale szybko wróciła do normy
Ja synka rodziłam przez cc. Teraz poród naturalny jest dla mnie niewiadomą i źródłem strachu, ale chciałabym spróbować. Ciekawe czy będzie mi dane. Lekarz powiedział, że jak drugie dziecko będzie miało powyżej 4 kg z automatu robią cesarkę.
 
Dziewczyny, ja wczoraj miałam najgorszy dzień. Wymioty prawie cały dzień. Aż jestem w szoku, że dzisiaj się tak dobrze czuję. Ale mam trochę stresa, bo dzisiaj do przedszkola dotarła informacja, że dziewczynka z mojej grupy ma bostonkę, a miałam z nią kontakt dwa dni w zeszłym tygodniu [emoji3525] Zostałam wysłana na urlop do wizyty i mam iść na L4...

Wizytę na NFZ mam za tydzień ale udało mi się umówić też na tą środę. Przy okazji powiem o złym samopoczuciu, wizycie na IP i zobaczymy. Za tydzień też będę musiała iść, bo jeszcze nie zdążyłam zrobić badań krwi, a te na toksoplazmozę itp. trwają parę dni zanim będzie wynik, także na ten tydzień nie zdążę.
Bardzo długo każą Ci czekać.. u mnie tokso i reszta były w 2h :o
 
reklama
Nie prawda mój miał 4330 kg i 59cm i od początku było wiadomo że będzie duże dziecko nie miałam żadnych szans na CC od razu mówią młoda zdrowa rodzimy SN [emoji12]i całe szczęście choć skrycie chciałam CC ze strachu. Jak to mi lekarz powiedział nie waga a cm obwodu główki to największy problem [emoji12]dlatego mój miał lekkie przedgłowie po porodzie bo ciężko przez kości przechodził i zdeformowaą główkę ale szybko wróciła do normy
W szpitalu, w którym rodziłam są inne praktyki jeśli chodzi o DRUGI poród więc nie wiem skąd "nieprawda".
 
Do góry