reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Swoją drogą zastanawiam się czy można taką globulkę włożyć "za głęboko"?
Jejku mi te globulki spać nie dawały.. w sensie rozmyslanie czy nie zaszkodzę nimi w jakis sposób. Ale duzo czytałam. :p one nie przenikają przez błony śluzowe - z tego co pamietam mamy razem ten sam lek- poza tym jest czop sluzowy ktory nie pozwoli na dostanie sie czegokolwiek 'dalej'. Ja przynajmniej tak to zrozumialam. A infekcja sama nie minie.. :/ a masz lactovaginal po tych 6 globulkach do zastosowania ?
 
reklama
Trinity lepiej zapytaj lekarza bo jesli chodziloby o godzine czy dwie to nie problem a to prawie caly dzien trzeba przesunac.

Dziewczyny na jakie badania dostalyscie skierowanie na 1 wizycie?? Ja dzisiaj bylam i zaplacilam 140zl a czytam ze niektore dziewczyny po 300 zl placa. Robilam HBS antygen, HIV, HCV, toxo igg i igm i cytomegalie igm.
 
Trinity lepiej zapytaj lekarza bo jesli chodziloby o godzine czy dwie to nie problem a to prawie caly dzien trzeba przesunac.

Dziewczyny na jakie badania dostalyscie skierowanie na 1 wizycie?? Ja dzisiaj bylam i zaplacilam 140zl a czytam ze niektore dziewczyny po 300 zl placa. Robilam HBS antygen, HIV, HCV, toxo igg i igm i cytomegalie igm.
Jeszcze grupa krwi i przeciwciala; morfologia; mocz; glukoza; rozyczka igg igm; cytomegalia tez igg; moze jeszcze cos mi umknęło. To bardzo mało rzeczywiście :) ja za sama cytomegalie zaplacilam 120.
 
Dziewczyny, które mają juz wyniki - ile Wam wyszła glukoza ? Ja mam 95 i podobno ma byc do 92 i muszę juz teraz zrobić to badanie obciążenia.. :( jest się czym martwić ?
 
Trinity lepiej zapytaj lekarza bo jesli chodziloby o godzine czy dwie to nie problem a to prawie caly dzien trzeba przesunac.

Dziewczyny na jakie badania dostalyscie skierowanie na 1 wizycie?? Ja dzisiaj bylam i zaplacilam 140zl a czytam ze niektore dziewczyny po 300 zl placa. Robilam HBS antygen, HIV, HCV, toxo igg i igm i cytomegalie igm.
Ja płaciłam 478zl za pierwsze, ale ja bardzo łagodnie przechodziłam choroby zakaźne i musiałam robić iig różyczki, ospy, Odry, świnki i toksoplazmoze a każde kosztuje po 60 zł. A w którym tyg. Robi się krzywa cukrowa?
 
Nie mam nic więcej [emoji846]
Jejku mi te globulki spać nie dawały.. w sensie rozmyslanie czy nie zaszkodzę nimi w jakis sposób. Ale duzo czytałam. [emoji14] one nie przenikają przez błony śluzowe - z tego co pamietam mamy razem ten sam lek- poza tym jest czop sluzowy ktory nie pozwoli na dostanie sie czegokolwiek 'dalej'. Ja przynajmniej tak to zrozumialam. A infekcja sama nie minie.. :/ a masz lactovaginal po tych 6 globulkach do zastosowania ?
 
reklama
Dziewczyny, które mają juz wyniki - ile Wam wyszła glukoza ? Ja mam 95 i podobno ma byc do 92 i muszę juz teraz zrobić to badanie obciążenia.. :( jest się czym martwić ?
88, lekarz zadowolony.
To jest to picie glukozy 3x co godzinę? Ajjj, kiedyś to miałam, współczuję Wam dziewczyny, które musicie to robić teraz - w okresie mdłości :(
 
Do góry