reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No właśnie w tych laboratoriach których szukałam nigdzie nie było samego nk, tylko w Vitalabo znalazłam te badanie na subpopulacje , ale i tak w sumie go nie robiłam, wiem że kosztowało coś ok 250 zł więc całkiem możliwe że to coś więcej .
A tak z innej beczki przed chwilą pojawiła mi się na wkładce taka wydzielina koloru kawy z mlekiem....wiem że dziewczyny kiedyś pisały że to nic groźnego? Czy to może być od luteiny? Ale biorę ja od 3 tygodni i dopiero dzisiaj pierwszy raz tak śluz....
Synevo ma jedno i drugie. Wiem bo sama robiłam ;)
Nk było drogie, a subpopulacje kosztowały ponad 300 zł
A co do śluzu to tak ;) może tak być ;) ja śmiałam z reguły lekko różowe
 
Ej, mi też laparoskopie robili w Szczecinie i histeroskopię też będą tam robić. Kto wie, może gdzieś się minęłyśmy na korytarzu ;) Jaki ten świat mały :) Zapomniałam jak ten szpital się nazywa, ale pracuje w nim wielu lekarzy z mojej kliniki Vitrolive. A daleko masz do Szczecina? Ja mam 100km
Szpital na uni lebelskiej.
Ja mam do Szczecina 150km.
Leczylam sie tam rok czasu. Mialam tam tez dwie inseminacje.
 
Najlepiej jak zadzwonisz do labo gdzie zechcesz robić i zapytaj bo ja obdzwoniłam kilka nawet w szpitalu i nie robią u mnie tych badań . W Opolu w jednym szpitalu tylko udało mi się zrobić takie badania . Diagnostyka robi z tym ze mi babka mówiła ze te badania są wysyłane i nie mogą leżeć u nich więcej niż 24h wiec badanie najpóźniej w czwartek do 12 musi być zrobione . Chciałam nawet jechać do Krakowa zrobić zeby w sobotę móc ale to by nic nie dało bo w Krakowie mi mówiła ze to do Gdańska wysyłają [emoji23] lepiej podzwon i się zorientuj gdzie można wykonać .

Ja boje się porażki bo udało mi się zajść 4 razy w ciąże gdzie wiedziałam o niej . Może nawet więcej biochemicznych było ale nie kontrolowałam za każdym razem bety itd. Za każdym razem bardzo przeżyłam stratę i wiem ze niepowodzenie w in vitro było by dla mnie bardzo ciężkie . Nie liczę na to ze musi się udać bo badań można robić mnóstwo ale z tych takich podstawowych to wolałam zrobić przed . Lekarz w klinice tez mówił ze nie ma potrzeby wydawać kasy dopóki nie spróbujemy . Ja jestem uparta i na innym wątku jedna z dziewczyn napisała mi : ze szukam sobie chorób ! Ze po co robię badania itd . No kurde chyba coś nie tak skoro tyle lat i niema dziecka a jak zajdę to jakaś porażka jest . Chyba to nie przypadek..
Kariotypy robią we Wrocławiu na uniwersytecie medycznym katedra genetyki.
 
Tak wpakowałam się do was, trochę podczytuję bo pod koniec listopada zaczynamy procedurę jeśli po przeglądzie mojego sprzętu wszystko będzie ok. Mogę się zadomowić?[emoji3]
Witaj Tasza na forum. Dziewczyny sa tu bardzo wspierajace i pomocne :) Rozgość sie obu nie za długo :)
Jesli masz ochote to opisz nam swoja historie :)
 
reklama
Dziewczyny mam do Was prosbe licząc na Wasze doświadczenie....
Jestem 9dpt beta dziś 10.8 pierwsza weryfikacja
Progesteron 11ng
Tsh 3.06 mam Hashimoto aktualnie euthyrox 100
Biore 3x2 utrogestan
2x2 duphaston
Proszę powiedzcie czy te wyniki nie są za niskie?
Napisałam do mojej Pani dr ale ma urlop i nie wiem czy odp..
 
Do góry